دسته‌بندی نشده

تردد بیش از 2 میلیون و 500 خودرو در محورهای مواصلاتی استان زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،عبدالحسین علی‌اکبری با اعلام این خبر اظهار داشت: بیشترین ترافیک در طی این مدت در آزادراه زنجان – قزوین با حدود تردد 541 هزار وسیله نقلیه با نرخ متوسط ۷۲۸ تردد در ساعت ثبت‌شده است.

وی بیان داشت: میانگین نرخ جریان تردد وسایل نقلیه درکل محورهای استان در این دوره ۲۵۵ وسیله نقلیه در هر ساعت بوده است.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان گفت: کنترل سرعت‌های غیرمجاز با ۳۲ سامانه برخط ثبت تخلفات عبور و مرور منصوبِ در محورهای آزادراه‌های زنجان – قزوین و زنجان – تبریز و ترانزیت زنجان – قزوین و زنجان – میانه و همچنین سرم – اردبیل و ۵ سامانه توزین در حال حرکت (WIM) منصوبِ در محورهای آزادراه زنجان – قزوین، ابهر – زنجان، زنجان – ابهر، بیجار – زنجان و دندی – زنجان نیز انجام‌شده است وبر همین اساس 19 هزار و 148 تخلف سرعت غیرمجاز و 9 هزار و 989 تخلف اضافه‌بار ثبت و ارسال گردیده است.

این مقام مسئول خاطرنشان ساخت: میانگین سرعت متوسط در کل محورهای استان برابر ۸۰ کیلومتر بر ساعت بوده و ۲۱ درصد کل ترددها مربوط به وسایل نقلیه سنگین است.

عبدالحسین علی‌اکبری اظهار داشت: بیشترین سهم تردد پلاک‌های غیربومی سرمحورهای استان مربوط به استان‌های تهران و آذربایجان شرقی و بیشترین سهم تخلف پلاک‌های غیربومی سرمحورهای استان مربوط به استان‌های تهران، آذربایجان شرقی و البرز هست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟