دسته‌بندی نشده

تمدید ثبت نام در جشنواره ملی تعاونی های برتر

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،محمدرضا انصاری با بیان اینکه با آغاز ثبت نام در شانزدهمین جشنواره ملی تعاونی های برتر، شرکتهای تعاونی استان زنجان نیز مشارکت فعال داشته اند افزود: بالغ بر 100 تعاونی حائز شرایط در گرایش های مختلف از جمله تولیدی ،توزیعی، کشاورزی، حمل و نقل ، مسکن، تامین نیاز تولید کنندگان ، تامین نیاز مصرف کنندگان، تامین نیاز صنوف خدماتی و اتحادیه ها نسبت به ثبت نام و تکمیل پرسشنامه اقدام نموده اند.

وی شرایط ثبت نام در جشنواره تعاون های برتر را سه سال از ثبت تعاونی گذشته باشد و اطلاعات شرکت تعاونی را در سامانه جامع هوشمند بخش تعاون در مدت زمان اعلام شده به روز کرده باشند عنوان کرد و گفت: زمان ثبت نام در جشنواره مذکور تمدید شد و تا 27 تیرماه ادامه دارد.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه جشنواره در شهریور ماه امسال برگزار خواهد شد تصریح کرد: پس از اتمام مدت زمان ثبت نام که قابل تمدید هم نمی باشد و پس از شناسایی حائزین شرایط توسط سامانه جامع هوشمند،داوری آغاز خواهد شد .

شایان ذکر است سال گذشته ۱۳ تعاونی برتر استانی و ۳ تعاونی برتر کشوری داشتیم که علاوه بر جوایز نقدی از تسهیلات با درصد پایین نیز برخوردار شدند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟