دسته‌بندی نشده

راه اندازی سامانه جامع توان آفرین جهت ارائه تسهیلات به کسب و کارهای حوزه فاوا

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،حامد سرائی از راه اندازی سامانه جدید توان افرین به جای ایران کارفا خبر داد و اظهار کرد: سامانه‌ جامع توان آفرین، سامانه‌ای جامع برای اعطای تسهیلات کم بهره برای حمایت حداکثری از شرکت های فعال در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و اکوسیستم نوآوری کشور است که با ایجاد دسترسی استانی، میزان شفافیت بیشتر و دخالت انسانی در ارزیابی کمتر شده است.

وی افزود: این سامانه نسبت به سامانه قبلی از نظر دسترسی کاربران، ارزیابان و افزایش شفافیت استفاده و پروسه دریافت تسهیلات دارای سهولت بیشتری است.

 مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان  با اشاره به اینکه شرکت ها و فعالان حوزه فاوا می توانند برای ثبت نام جدید از سامانه مذکور بهره مند شوند گفت: متقاضیان برای طرح های مشترک با صندوق امید نیازی به مراجعه حضوری ندارند و می‌توانند از طریق همین سامانه درخواست خود را به صورت الکترونیکی ثبت کنند که پس از بررسی توسط کارگروه استانی تایید یا عدم تایید بصورت سیستمی و شفاف مشخص می شود.

وی ادامه داد: شرایط این تسهیلات با نرخ ۹ درصد، یک فقره چک و دو ضامن با مدت بازپرداخت ۴۸ ماهه  که ۱۲  ماه آن تنفس است.

حامد سرائی گفت: اخیراً شرکت آرین نوین رایانه، تسهیلاتی به مبلغ 4520 میلیون ریال از طریق پست بانک دریافت کرد و توصیه می شود شرکتهای حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات جهت توسعه کسب و کار خود از این تسهیلات استفاده کنند .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟