دسته‌بندی نشده

مشارکت بسیج برای جذب بیش از 17هزار حامی برای ایتام زنجانی

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان، مدیرکل کمیته امداد استان در دیدار با سردار کرمی فرماندهی سپاه انصار المهدی (عج)استان با قدردانی از مشارکت بسیج در جذب حامی برای ایتام و فرزندان محسنین گفت: از ابتدای اجرای این تفاهم‌نامه تاکنون بیش از هزار و.50حامی از طریق بسیج جذب‌شده است.

هدایت صفری با اشاره به برگزاری کنگره ملی 3535شهید سرافراز استان زنجان افزود:هدف‌گذاری برای جذب بیش از 17هزار حامی برای ایتام و فرزندان محسنین به نیابت از شهدای گران‌قدر می‌باشد که تاکنون بیش از هزار و50حامی توسط بسیج سازندگی جذب‌شده و استان زنجان رتبه هفتم کشوری را در این طرح کسب کرده است.

این مقام مسئول بسیج و کمیته امداد را مولود انقلاب خواند و گفت:تعامل و همکاری دو نهاد انقلابی بسیج و کمیته امداد در بخش‌های مختلف موجب شیرین شدن ذائقه محرومین و نیازمندان از خدمات نظام می‌شود و اینک با انعقاد این تفاهم‌نامه از ظرفیت بسیج اصناف، سازندگی، جامعه پزشکی و کارمندی برای جذب حامی برای کودکان نیازمند به نیابت از شهدا برگ زرین دیگری از خدمات این نهاد انقلابی برای محرومین ورق می‌خورد.

وی با بیان اینکه در طرح پویش ایران مهربان آحادمردم می‌توانند با مشارکت در این طرح و کمک به فرزندان نیازمند ثبت‌نام کنند افزود: حامیان و خیران نیکوکار می‌توانند ماهیانه با اختصاص تنها ده هزار تومان حامی فرزندان نیازمند باشند.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان شمار کودکان یتیم تحت حمایت را هزار 227نفر و فرزندان محسنین راسه هزار467نفر اعلام کردوگفت:در حال حاضر بیش از 25هزار حامی حمایت مادی ومعنوی این فرزندان را برعهده دارند.

صفری به میانگین سرانه دریافتی ایتام ومحسنین نیز اشاره کرد وگفت: به همت خیران وحامیان نیکوکار میانگین سرانه ایتام استان زنجان در پایان سه ماهه اول سال جاری به بیش از یک میلیون 200هزار تومان ومیانگین دریافتی فرزندان محسنین به 345هزار تومان افزایش‌یافته که هردو از میانگین کشوری بالاتر است.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با قدردانی از مشارکت مردم در پویش ایران مهربان گفت: علاقه‌مندان جهت مشارکت در ثبت‌نام طرح اکرام ایتام و محسنین می‌توانند از طریق تلفن نیکوکاری 33116،ارسال عدد1 به سامانه پیامکی 3000333324 مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری و مراجعه به سایت امداد به نشانی ekram.emdad.irمراجعه نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟