دسته‌بندی نشده

نظارت‌ها بر واحدهای پذیرایی زنجان تشدید می شود

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،علی‌اکبر شرفی ، ضمن اعلام این خبر گفت: در راستای ارائه خدمات ایمن و بهداشتی به گردشگران و مراجعان واحدهای پذیرایی استان، اکیپ نظارتی بر عملکرد واحدهای پذیرایی به‌صورت مستمر در حال ارزیابی نحوه ارائه خدمات و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این واحدها هستند.

معاون گردشگری زنجان به انجام بازدید از واحدهای پذیرایی محور زنجان- قزوین اشاره کرد و گفت: محور زنجان- قزوین از پرترددترین جاده‌های استان به شمار می‌رود و با هدف پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، گروه‌های نظارتی به‌ صورت مستمر بر فعالیت واحدهای پذیرایی نظارت می‌کنند که عملکرد آن‌ها به‌ صورت دقیق مورد ارزیابی قرار گرفت اجرای هر نوع برنامه توسط تأسیسات گردشگری که باعث تجمع گردد ممنوع است و رعایت مسائل بهداشتی در تأسیسات گردشگری استان، خصوصاً در مراکز اقامتی و پذیرایی الزامی است.

او گفت: به دنبال نظارت‌های انجام‌شده در مسیر زنجان- قزوین برای چند واحد پذیرایی در این مسیر به علت رعایت نکردن کامل شیوه‌ نامه‌ های بهداشتی تذکر کتبی صادرشده است. کارشناسان حوزه گردشگری این استان بر اجرای موارد شیوه‌نامه پیشگیری از شیوع کرونا ویروس نظارت دقیق خواهند داشت.

شرفی تأکید کرد: با توجه به لزوم رعایت همه‌جانبه اصول بهداشتی در تمامی واحدهای گردشگری اعم از مراکز اقامتی، مجتمع‌ها و تأسیسات گردشگری، لازم است تا فعالان تمامی حوزه‌ها گردشگری همکاری لازم را داشته باشند.

او خاطرنشان کرد: در این بازدیدها ضمن ارائه راهنمایی‌های لازم توسط بازرسان، در صورت مشاهده هرگونه تخلف از طریق تذکر شفاهی یا اخطار کتبی با واحد متخلف برخورد می‌شود که عدم رفع نواقص و معایب موجود در مهلت تعیین‌شده به تعطیلی یا پلمپ واحد منجر خواهد شد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟