دسته‌بندی نشده

ویزیت رایگان اهالی روستای امام کندی توسط هلال احمر زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،عبداله اسکندری  در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هلال احمر با رویکرد دستگیری از نیازمندان و مستمندان و بهره گیری از توان و ظرفیت خیرین، در مسیر تحقق اهداف و برنامه‌های خیرخواهانه اقدام به توزیع سبدهای غذایی برای خانواده‌های آسیب دیده از بیماری کرونا در سال‌جاری کرده است.

وی خاطرنشان کرد: دستگیری از مستمندان و انفاق به نیازمندان از خصلت‌های مومنان به شمار می‌رود و این مهم در دین اسلام مورد توجه جدی بوده و کمک به نیازمندان در کنار سایر اعمال دینی یکی از برجسته ترین عبادت‌های مسلمانان و مورد تاکید در دین مبین اسلام است.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان زنجان گفت: در این راستا با همت داوطلبان و خیرین این شهرستان بیش از 50 بسته معیشتی در میان خانواده‌های کم برخوردار روستاهای یحیی آباد و امام کندی توزیع شد.

اسکندری یادآوری کرد: این سبدهای غذایی شامل برنج، روغن و انواع حبوبات بود.

حمایت از سلامت انسان‌ها و کاهش آلام و رنج‌های بشری یکی از اهداف هلال احمر به شمار می‌رود

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان زنجان، از اجرای طرح کاروان سلامت در روستای امام کندی خبر داد و گفت: این طرح با هدف کمک به بهبود سطح سلامت، ارتقای کیفیت زندگی، ایجاد زمینه سلامت در این روستا اجرا شد.

اسکندری یادآور شد: ویزیت و ارائه داروی رایگان برای ۱۰۰ نفر از ساکنان روستای امام کندی از خدمات کاروان سلامت جمعیت هلال احمر شهرستان زنجان بود.

وی ادامه داد: در کنار خدمات معیشتی و سلامت، تیم سحر «سفیران سلامت روانی» نیز در حاشیه این برنامه‌ها اقدام به توزیع لوازم التحریر برای کودکان در روستا کردند و با آنان برای ساعاتی هم بازی شدند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان زنجان گفت: اقدامات و خدمات خیرخواهانه، انسان دوستانه و بی‌منت هلال احمر در راستای کاهش آلام هموطنان در مناطق محروم و کم برخوردار شهرستان ادامه دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟