دسته‌بندی نشده

احداث 961 واحد مسکونی شهری برای اقشار کم درآمد

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،رضا خواجه ای در جمع خبرنگاران اظهار داشت: 58 واحد مسکونی به اقشار کم درآمد در استان در طول یک سال تکمیل و واگذار شده و طراحی 663 واحد مسکونی به متراژ 10807 متر مربع صورت گرفته است.

وی به احداث و تکمیل1013 واحد مسکونی از ابتدا تا کنون اشاره کرد و گفت:هم اکنون این نهاد 961 واحد مسکونی برنامه ریزی شده جهت احداث و 663 واحد مسکونی در دست تهیه نقشه دارد.

مدیرکل بنیاد مسکن استان زنجان تصریح کرد: در حال حاضر 598واحد مسکونی در شهرهای زیر 100 هزار نفر جمعیت و 368 واحد در گلشهر زنجان در قالب طرح اقدام ملی از سوی این نهاد در حال ساخت است.

خواجه ای یادآور شد: پروژه های مسکونی 368 واحدی گلشهر زنجان با مساحت 52545 متر مربع ،96 واحدی هیدج، 16 واحدی صائین قلعه ، 96 واحدی آببر ، 126 واحدی خرمدره ، ۸۰ واحدی فاز ۲ هیدج، 80 واحدی فاز 1 هیدج و 104 واحدی آببر از جمله پروژه هایی است که در قالب طرح اقدام ملی از سوی این نهاد انقلابی در حال اجرا می باشد.

وی یکی از اولویت های مهم این نهاد انقلابی در سال جاری را تأمین و تولید مسکن بر شمرد و افزود: بنیاد مسکن برای تولید واحدهای مسکونی با دوام نیازمند مصالح و همچنین تجهیزات مدرن با فناوری‌های روز است که قطعاً در ساخت مسکن سعی ما بر این است تا از این مصالح استفاده کند .

مدیرکل بنیاد مسکن استان ضرورت تولید و استفاده از این مصالح با دوام را در ساخت واحدهای مسکونی شهری و روستایی ضروری اعلام کرد و گفت : در کنار ساخت و تولید مسکن و همچنین مقاوم سازی واحدهای مسکونی استفاده از مصالح با کیفیت و ایجاد شرکت‌های با دانش فنی و مهندسی قوی، مد نظر و مورد توجه جدی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟