دسته‌بندی نشده

برنامه ریزی برای توزیع 20هزار بسته معیشتی در بین مددجویان در ماه محرم وصفر

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،هدایت صفری اظهار داشت: به منظور اجرای رزمایش کمک مومنانه و ایران همدل در ایام ماه محرم و صفر بیش از 20هزار بسته غذایی با مشارکت مراکز نیکوکاری ،هیئات مذهبی ،خیران و عاشقان حضرت ابا عبداله الحسین (ع) تهیه ودر بین خانواده های نیازمند تحت حمایت کمیته امداد استان توزیع می شود.

وی با اشاره به اینکه یوم العباس زنجان شهرت جهانی دارد گفت: باید از این ظرفیت عظیم استانی در جهت رفع نیازها و مشکلات مددجویان تحت حمایت استفاده کنیم .

مدیر کل کمیته امداد استان زنجان با بیان اینکه در حال حاضر 141مرکز نیکوکاری در استان تحت نظارت کمیته امداد استان فعالیت می کنند گفت: به لطف الهی وپای کار بودن خیران مراکز نیکوکاری استان در کارهای خیر پیشقدم هستند و در همه مناسبت ها به کم نیازمندان رسیدگی می کنند.

وی از آمادگی دفاتر 14گانه کمیته امداد و مرکز نیکوکاری برای دریافت و توزیع نذورات هم استانی های زنجانی در بین نیازمندان خبر داد و افزود: مردم نیکوکار و خیران عزیز می‌توانند از طریق شماره‌ گیری تلفن نیکوکاری 33116، کد مهربانی #024*1*8877*با تلفن همراه و یا واریز کمک‌های نقدی خود به شماره‌ حساب 0110769749001با شناسه 880318666 و شماره کارت مجازی ۶۰۳۷۹۹7950030420 نزد بانک ملی در تهیه بسته های معیشتی برای ایتام و نیازمندان مشارکت نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟