دسته‌بندی نشده

بهره برداری از طرح آبرسانی به 5 روستای مجتمع زاغج

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان اظهار داشت: عملیات اجرایی احداث شبکه توزیع به طول ۳۳ کیلومتر، خط انتقال به طول ۱۲ کیلومتر و احداث پنج باب مخزن در مجموع به ظرفیت یک هزار و ۶۰۰ مترمکعب از فعالیت‌های انجام شده در این پنج پروژه آبرسانی بوده است.

علیرضا جزءقاسمی خاطر نشان کرد: با بهره‌برداری طرح‌های آبرسانی فوق، روستاهای «استرود و سقرچین» زیر پوشش شرکت آب و فاضلاب استان زنجان قرار گرفت و روستاهای «حی، کهلا و زاغج» نیز از آب آشامیدنی سالم و بهداشتی بهره‌مند شدند.

وی اظهار کرد: در این پروژه‌ها یک هزار و ۵۱۷ مشترک از خدمات شرکت آب و فاضلاب استان زنجان با جمعیتی بالغ بر ۶ هزار نفر بهره‌مند می‌شوند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان افزود: با لوله‌گذاری خطوط انتقال و شبکه توزیع آب شرب به متراژ ۱۴ کیلومتر، احداث مخزن ذخیره آب شرب ۳۰۰ متر مکعبی و تقویت ایستگاه پمپاژ روستای استرود زیر پوشش شرکت آب و فاضلاب قرارگرفت.

وی به تامین آب روستای استرود از مجتمع آبرسانی زاغج اشاره کرد و افزود: آب سه روستای جدید «آغوزلو، گلتپه و سرشبار» نیز از این مجتمع تامین و اهالی این روستاها از آب سالم و پایدار در بخش بزینه‌رود برخوردار خواهند شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟