دسته‌بندی نشده

بهره برداری از 1430 پروژه شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان همزمان با هفته دولت

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان، علیرضا علیزاده ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و بزرگداشت هفته دولت اظهار کرد: پروژه‌های توزیع برق استان زنجان با اعتبار ۹۵۱ میلیارد ریال به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به اینکه این پروژه‌ها در بازه زمانی دهه فجر ۱۳۹۹ تا ابتدای شهریور ۱۴۰۰ اجرا شده‌اند،تصریح کرد: پروژه‌های فوق در زمینه‌های تامین برق مشترکین جدید واحدهای صنعتی، کشاورزی، مراکز بهداشتی، آموزشی و درمانی و نیز اصلاح و ساماندهی شبکه‌‌های توزیع برق و احداث شبکه‌های توزیع برق جدید با بهره‌گیری از فناوری نوین و همچنین شبکه‌های روشنایی معابر شهری و روستایی با حضور مقامات ارشد استانی و شهرستانی در هفته‌جاری به صورت نمادین بهره‌برداری خواهد شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان با اشاره به بهره‌برداری از یک هزار و ۴۳۰ پروژه به ارزش ۹۵۱ میلیارد ریال افزود: از این تعداد ۵۰۸ پروژه با اعتبار ۳۴۲ میلیارد ریال در شهرستان زنجان، ۱۲۲ پروژه با صرف اعتباری بالغ بر ۷۵ میلیارد ریال در شهرستان ابهر و همچنین ۳۴۳ پروژه با تخصیص اعتبار ۱۹۰ میلیارد ریال در شهرستان خدابنده به بهره‌برداری می‌رسد.

علیزاده خاطر نشان کرد: از پروژه‌های قابل افتتاح در هفته دولت امسال ۱۰۲ پروژه با صرف اعتبار ۱۱۵ میلیارد ریال در شهرستان خرم‌دره، ۹۰ پروژه با اعتباری بالغ بر ۸۹ میلیارد ریال در شهرستان طارم و همچنین ۱۲۷ پروژه با اعتبار ۷۵ میلیارد ریال در شهرستان ماهنشان افتتاح خواهد شد.

وی افزود: همزمان با هفته دولت ۷۶ پروژه دیگر با اعتبار ۳۷ میلیارد ریال در شهرستان سلطانیه و ۶۲ پروژه با صرف اعتباری بالغ بر ۲۸ میلیارد ریال در شهرستان ایجرود به بهره برداری خواهد رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟