دسته‌بندی نشده

بهره مندی روستای شکورچی از اینترنت پرسرعت همراه اول

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،حامد سرائی با بیان اینکه به تعداد روستاهای دارای اینترنت روز به روز افزوده می شود گفت: زیرساخت‌های ارتباطی استان در روستاها از ابتدای شهریور ماه سال 99 تا کنون پیشرفت چشمگیری داشته است و این روند تا برقراری همه روستاهای استان ادامه دارد.

سرائی افزود:پس از سفر وزیر ارتباطات به زنجان ضریب نفوذ اینترنت در روستاها بطور محسوسی رشد داشته که مرهون پیگیری های وی و تلاش مجموعه وزارت در استان است.

وی تصریح کرد: تاکید و اولویت وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در سفر به استان زنجان توسعه ارتباطات در شهرستانهای خدابنده و ماهنشان بود. با تلاش جهادگران عرصه ارتباطات روستای سایر شهرستانها از جمله روستای شکورچی با بیش از 115 نفر جمعیت به اینترنت پر سرعت متصل شد و این روند تا برقراری اینترنت همه روستاها ادامه دارد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان به تاخیر در ارتباط برخی روستاها و مشکلات و موانع اپراتور ها برای نصب و استقرار تجهیزات جدید اشاره کرد و افزود: بزودی مشکلات موجود در برقراری ارتباط روستاهای باقیمانده مرتفع شده و ارتباط در روستاها برقرار می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟