دسته‌بندی نشده

بیش از 11 هزار پرس غذای گرم در بین مددجویان زنجانی توزیع شد

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،هدایت صفری در آیین طبخ غذای گرم که با حضور حضرت آیت اله خاتمی نماینده معزز ولی فقیه و امام جمعه محترم زنجان انجام شد،گفت:برنامه ریزی شده است تا پایان ماه محرم و صفر از طریق 72 آشپزخانه” اطعام حسینی حداقل “170هزارپرس غذای گرم با رعایت شیوه نامه های بهداشتی طبخ و در بین خانواده های تحت حمایت و نیازمند توزیع شود.

مدیر کل کمیته امداد استان زنجان گفت : در محرم سال گذشته بیش از 147هزار پرس غذای گرم در آشپزخانه های اطعام حسینی طبخ و در بین نیازمندان توزیع شده است .

وی از آمادگی دفاتر 14گانه کمیته امداد و مراکز نیکوکاری برای دریافت و توزیع نذورات هم استانیهای زنجانی در بین نیازمندان خبر داد و افزود: مردم نیکوکار و خیران عزیز می‌توانند از طریق شماره‌گیری تلفن نیکوکاری 33116، کد دستوری #024*1*8877*با تلفن همراه و یا واریز کمک‌های نقدی خود به شماره کارت مجازی ۶۰۳۷۹۹7950030420 نزد بانک ملی در تهیه بسته های معیشتی برای ایتام و نیازمندان مشارکت نمایند.

حضرت آیت اله خاتمی نماینده معزز ولی فقیه و امام جمعه زنجان نیز در بازدید از طرح آشپزخانه اطعام حسینی گفت: در لبیک به فرمایشات امام المسلمین در تقویت و تداوم نهضت کمک مومنانه برای شناسایی نیازمندان با محوریت مساجد بحمدالله با کمک دوستان در کمیته امداد در اکثر مساجد استان مراکز نیکوکاری ایجاد شده است و امیدوارم با کمک و همدلی بتوانیم در شرایط کرونایی به خانواده های نیازمند خدمات موثری ارائه دهیم.

گفتنی است در پی اهدای 72عد دیگ نذری از طرف خیران “امیر آبادی” بیش از 10هزار پرس غذای نذری به نیابت از 3535شهید گرانقدر استان زنجان طبخ و در بین خانواده های تحت حمایت و نیازمند توزیع گردید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟