دسته‌بندی نشده

تسریع در رسیدگی به پرونده‌های کثیرالشاکی و زندانی دار

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،حجت السلام اسماعیل صادقی نیارکی با اشاره به برگزاری اولین جلسه مشترک شورای عالی قوه قضاییه و شورای قضایی استانها به ریاست رئیس جدید قوه قضاییه، بیان کرد : در این جلسه مهم و ارزشمند ، رییس قوه قضاییه بر اجرای دستورالعملها و بخشنامه ها با جدیت و قوت در همه حوزه ها و مراکز استانها تاکید داشتند که استان زنجان در اجرای این دستورات رییس قوه قضاییه اهتمام مضاعف خواهد کرد و انتظار ما از همه مدیران و اعضای شورای قضایی همراهی و همکاری بر اجرای دقیق برنامه ها است.

رییس شورای قضایی استان با بیان اینکه صرف تشکیل جلسات بدون داشتن خروجی مثبت معنا و ارزشی ندارد اظهار کرد : در استان زنجان اهتمام جدی برای پیگیری برنامه ها و سیاستهای قوه قضاییه وجود دارد .

رییس کل دادگستری استان زنجان مبارزه با فساد و زمین خواری را موضوع مهم و مورد تاکید و اولویت دار قوه قضاییه برشمرد و گفت :سند دار کردن اراضی توسط اداره ثبت اسناد و املاک استان اقدامی موثر در جلوگیری از معضل زمین خواری است که توجه و اهتمام به این مقوله در دستور کار اداره ثبت اسناد استان قرار بگیرد .

صادقی نیارکی خاطر نشان کرد : از اولویت های استان تسریع در رسیدگی به پرونده های کثیر الشاکی ، زندانی دار و دستور قرار های بازداشت موقت می باشد که پیگیری های لازم برای تسریع در امور و گزارش اقدامات مورد توجه مدیران قرار بگیرد .

رییس کل دادگستری زنجان افزود :در آستانه پایان 6 ماهه اول سال قرار داریم و درخواست ما از سازمانهای تابعه این است ارزیابی برنامه ها را از حیث پیشرفت کاری و برنامه ریزی برای پایان سال جهت بهره برداری ارائه کنند .

وی بر کاهش شعب نامتعارف در استان تا پایان شهریور ماه تأکید و بیان کرد:مدیران و معاونین دادگستری و حوزه های قضایی نسبت به این امر اهتمام نمایند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟