دسته‌بندی نشده

دستگاه قضا ملجا و پناهگاه مظلومان و حافظ سرمایه اجتماعی نظام

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،همزمان با17 مرداد روز خبرنگار، رئیس کل دادگستری و اعضای شورای قضایی استان با مدیرکل صداوسیما دیدار کردند.

محسن لطیفی اظهار داشت: برنامه‌های قوه قضاییه مخصوصا در دوره اخیر که بر چند محور مهم از قبیل کاهش پرونده‌های ورودی، رسیدگی به پرونده‌های فوری، کاهش زمان اطاله دادرسی در رسیدگی به پرونده‌ها، مجازات‌های جایگزین حبس و کاهش عناوین مجرمانه استوار است موجب امید آفرینی در جامعه شده و باید تداوم داشته باشد.

وی با اشاره به جلب رضایت مردم از عملکرد قوه قضاییه، گفت: وظیفه سنگینی بر دوش تک تک مسوولان این دستگاه است و رسانه استانی هم با تعامل و هم افزایی همراه دائمی دادگستری کل استان در احقاق حقوق عامه است که نمونه بارز آن جلوگیری از افزایش خودسرانه قیمت نان در روزهای اخیر است.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان بر آمادگی رسانه استانی بمنظور برنامه سازی مشترک با نهاد قضایی استان در موضاعات مختلف تاکید کرد.

رئیس کل دادگستری استان زنجان در ادامه افزود: سالروز شهادت شهید محمود صارمی که با نثار جان خویش، غیرت و مردانگی وادی جهاد و عزت پایدار را به جهان مخابره کرد، به حق برای تکریم و تجلیل شایسته از بلندهمتان عرصه خبر زیبنده است.

حجت الاسلام والمسلمین صادقی نیارکی با اشاره به در پیش بودن ماه محرم تصریح کرد: انتشار و انتقال خبر حماسه جاوید عاشورا و شهادت سید و سالار شهیدان هم در آن روزگار توسط خبرنگارانی چون حمید بن مسلم صورت گرفت و این خبرنگار در صحرای کربلا از گزند لشگریزید در امان بود که جایگاه رفیع خبر را نشان می دهد.

رئیس کل دادگستری استان از همراهی و هم فکری رسانه استانی با قضایی استان در برهه های مختلف و مناسب ها، همچنین انتشا اخبار مرتبط با قوه قضائیه تشکر و قدردانی کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟