دسته‌بندی نشده

طرح های مهمی در حوزه عمران شهری زنجان به سرانجام رسیده است

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،مهرداد سلطانی در نشست اعضای شوراهای اسلامی شهرها با استاندار زنجان، با بیان اینکه مدیران ستادی استان باید همراه با مدیران شهری باشند، اظهار داشت: این انسجام موجب پیشبرد اهداف و توسعه شهرها خواهد بود و این نکته باید مورد توجه همه مدیران قرار گیرد که در مقابل باید هماهنگی و وحدت بین مدیران شهری نیز شکل گیرد.

وی اضافه کرد: طی سه سال گذشته طرح های مختلفی در استان اجرا شده که رویکردهای جدیدی برای توسعه زنجان به ارمغان آورده است.

معاون امور هماهنگی عمرانی استاندار زنجان با اشاره به بازنگری طرح‌های تفضیلی ابهر، قیدار و خرمدره گفت: این اقدام دست مسوولان شهری را برای اجرای طرح‌ها باز می‌گذارد که تهیه طرح هادی برای تعداد دیگری از شهرهای استان نیز از دیگر اقدامات است که اختیارات مدیران شهری را برای بهبود عملکردها بیشتر کرده است.

سلطانی مهمترین وظیفه شوراها را سیاست‌گذاری و نظارت بر عملکرد شهرداران عنوان کرد و افزود: اگر انسجام و رای وحدت وجود داشته باشد، این مشکلات برطرف می‌شود اما تشدد آرا بطور قطع موجب بروز مشکلات خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: انتظار این معاونت از اعضای شورا این است که شهردار قوی، توانمند و آگاه به امور شهرداری انتخاب کرده و قدرت را به او بسپارند و از طرفی وارد امور جزئی نشوند تا مشکلی بوجود نیاید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟