دسته‌بندی نشده

آغاز عملیات گازرسانی به 18 روستای زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،در این مراسم که با حضور استاندار، امام جمعه و فرماندار شهرستان خدابنده، مدیرعامل شرکت گاز استان و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی برگزار و به صورت نمادین در روستای باش قشلاق خدابنده کلنگ زنی شد؛ موسی احمدلو از اختصاص بیش از ۳۹ میلیارد و۱۹۰میلیون تومان اعتبار؛ برای اجرای این طرح های گازرسانی در استان خبر داد.

وی افزود: با بهره برداری از طرح های گازرسانی به ۱۸روستای استان زنجان، ۹۱۶ خانوار روستایی در شهرستان های ابهر، خدابنده و ایجرود به شبکه گاز کشور متصل می شوند.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان ابراز داشت: گازرسانی به این روستاها با اجرای نزدیک به ۱۱۶ کیلومتر شبکه فولای، تغذیه و پلی اتیلن؛ با قابلیت نصب یک هزار و ۱۲۴ انشعاب انجام می شود.

احمدلو با اشاره به بهره مندی ۶۰۲ روستای استان از نعمت گاز طبیعی؛ تصریح کرد: در حال حاضر 88/4 درصد خانوارهای روستایی استان زنجان بهره مند از نعمت گاز طبیعی هستند، که با برنامه ریزی های صورت گرفته، تا پایان سال۱۴۰۰ نفوذ گازرسانی در استان به 98/30 درصد می رسد.

وی افزود: شرکت گاز استان زنجان افتخار دارد که با ادامه روند رو به رشد خود برای توسعه گازرسانی به نقاط مختلف استان، سبب ایجاد زیرساخت‌های اقتصادی، اشتغالزایی،حفظ محیط زیست و جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهرها و توسعه و رفاه مردم شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟