دسته‌بندی نشده

اجرای طرح شمیم حسینی با اهدای 4 میلیارد ریال در زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،حجت الاسلام مختار کرمی اظهار داشت: طرح شمیم حسینی در استان از محل عواید موقوفات با نیت های کمک و مساعدت و تعزیه داری حضرت امام حسین(ع) اجرا می شود.

وی تصریح کرد: در این مرحله ۲۰۰ بسته معیشتی ۴۰۰ هزار تومانی، ۲۰۰ بسته ۲۵۰ هزار تومانی، ۵۰ عدد بخاری گازی ۲ میلیون تومانی و ۲۵ عدد گوشی همراه سه میلیون تومانی در این طرح به نیازمندان اهدا شد. 

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: از جمله این موقوفات می‌توان به اجرای نیات عواید موقوفات مرحوم حاج شفیع ابریشمی با نیت کمک و مساعدت به دانش‌آموزان و افراد بی‌بضاعت موقوفه مرحوم قاسم ارشدی با نیت کمک و مساعدت به دانش‌آموزان و افراد بی‌بضاعت مرحوم بیگلربیگی با نیت تعزیه‌داری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) موقوفه مرحوم زین العابدین رازبین  با نیت کمک و مساعدت به افراد بی‌بضاعت موقوفه مرحوم حبیب‌ الله و سیف‌الله با نیت مساعدت به دانش‌آموزان نیازمند اشاره کرد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان افزود: همچنین اجرای طرح شمیم حسینی (ع) با اعتباری بالغ بر ۴۰۰ میلیون تومان از محل عواید موقوفات با نیات کمک و مساعدت و تعزیه‌داری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) با اهدای ۲۰۰ بسته معیشتی ۴۰۰ هزار تومانی اجرایی شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟