دسته‌بندی نشده

احداث کابل خودنگهدار بر روی پایه‌های روشنایی بزرگراه 22 بهمن

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،امیر کیانی با اشاره به اینکه بزرگراه ۲۲ بهمن به عنوان یکی از معابر اصلی شهر که بار ترافیکی عمده ارتباطی شهر بر دوش این معبر است، اظهار کرد: پایداری روشنایی این گذرگاه اهمیت بالایی دارد.

وی با اشاره به اینکه انجام تعمیرات کابلکشی زمینی زمان بر بوده و موجب بروز مشکلات و خاموشی طولانی مدت معبر می‌شود، بیان کرد: همچنین با توجه به سرقت‌های متعددی که در شبکه زمینی این بزرگراه اتفاق افتاده بود، پروژه احداث کابل خودنگهدار این بزرگراه در فاز نخست اجرا و به طول ۷۰۰ متر حدفاصل تقاطع مدرس تا پل زیرگذر کوی فرهنگ به بهره‌برداری رسید.

مدیر امور برق غرب زنجان افزود: فاز بعدی نیز به طول یک هزار متر در دست احداث است که تا چند روز دیگر به بهره‌برداری خواهد رسید.

کیانی با اشاره به اینکه رفع سریع اتصالی و آسیب کمتر به شبکه روشنایی و پیشگیری از سرقت کابل را از مزایای کابل خودنگهدار است، بیان کرد: در کابل‌کشی زمینی برای رفع خرابی نیاز به حفاری است و موجب می‌شود روشنایی معبر برای ساعات طولانی دچار خاموشی شود.

مدیر امور برق غرب زنجان عنوان کرد: همچنین اتصالی‌های شبکه به ترانس‌های نصب شده بر شبکه آسیب می‌رساند که این مشکلات با اجرای کابل خودنگهدار رفع و روشنایی پایداری در بزرگراه خواهیم داشت.

وی اضافه کرد: برای صرفه‌جویی در هزینه‌های پروژه‌ها، پایه‌های آویز نصب شده بر روی پایه‌های فلزی توسط همکاران امور برق غرب زنجان از لوازم اسقاطی طراحی و تولید و بر روی پایه‌ها نصب شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟