دسته‌بندی نشده

افتتاح 4موزه پستی به مناسبت روز جهانی پست

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،جواد رسولی اظهار داشت: دومین مرکز پست موزه مدرسه دنیا در شهرستان دلگان از توابع سیستان وبلوچستان، دو مرکز با عنوان پست موزه در شهرهای سبزوار و زنجان و یک موزه تمبر نیز در چاپارخانه میبد در استانه روز جهانی پست افتتاح می شود.

وی راه اندازی اولین خانه موزه تمبر ایران در تبریز، اولین مرکز پست موزه مدرسه دنیا در رشت و اولین پست موزه در شهر یزد را یادآور شد و تصریح کرد: در این موزه ها گزیده تمبرهای قبل و بعد از انقلاب و  مجموعه‌ای از پاکت‌های تمبر، نامه‌های کمیاب خارجی و همچنین مجموعه‌ای از  اقلام قدیمی موزه‌ای در حوزه ارتباطات به نمایش گذاشته شده است و این فرصت برای مجموعه‌داران تمبر و فیلاتلیک نیز فراهم گردیده تا اقلام قدیمی خود را در این موزه به نمایش بگذارند.

مدیرکل پست استان زنجان گفت: تعداد ۲۶۰ دفتر روستایی، ۸۵ دفتر پیشخوان خدمات دولت و بخش غیردولتی و ۱۰ دفتر پستی دولتی در استان زنجان فعال است.

رسولی افزود :مرسولات پستی وارده به استان زنجان در 5 ماهه نخست امسال ۹۱۹ هزار و ۲۷۲ مرسوله بوده است.

وی تعداد مرسوله های پستی صادره از استان زنجان را در 5ماهه نخست امسال 607 هزار و 962 مرسوله برشمرد و عنوان کرد:مرسولات صادره تجارت الکترونیکی در 5 ماهه نیز ۸۵۴۶۶ مرسوله بوده است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟