دسته‌بندی نشده

افزایش 20 درصدی تردد مسافران در استان زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،حمید سلمانیان اظهار داشت: 46 هزار و 262 برگه صورت‌وضعیت برای ناوگان اتوبوسی، 44500 هزار برگه برای ناوگان مینی‌بوسی، 104 هزار 778 برگه برای ناوگان سواری در استان صادرشده است که نسبت‌ به مدت مشابه سال قبل از رشد 20 درصدی برخوردار است.

وی گفت: همچنین طی این مدت 418 هزار و 211 مسافر به‌وسیله اتوبوس، 241 هزار و 612 نفر با مینی‌بوس و 303 هزار 514 نفر توسط سواری جابه‌جا شدند.

رئیس اداره حمل‌ونقل مسافر اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان تصریح کرد: 1678 راننده در بخش حمل‌ونقل جاده‌ای مسافر استان با در اختیار داشتن 895 ناوگان حمل‌ونقل جاده‌ای مسافر فعالیت دارد و استفاده از ماسک در همه وسایل حمل‌ونقل عمومی بین‌شهری و پایانه‌های مسافری اجباری و الزامی است.

وی عنوان کرد: مسافرانی که از ناوگان عمومی حمل‌ونقل مسافری استفاده می‌کنند در صورت مشاهده هرگونه تخلف و عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی می‌توانند از طریق شماره تلفن گویا و شبانه‌روزی ۱۴۱ سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای، گزارش تخلف صورت گرفته را به اپراتورها ارائه کنند و یا به نمایندگان این اداره کل مستقر در پایانه‌های مسافربری اعلام نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟