دسته‌بندی نشده

برگزاری گنگره ۳۵۳۵ شهید استان زنجان باید دلی باشد نه اداری

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،فتح الله حقیقی در جلسه هماهنگی کنگره  ۳۵۳۵ شهید استان زنجان، با تاکید بر لزوم تسریع در جمع‌بندی اقدامات انجام شده برای کنگره و ارائه گزارش به دبیرخانه، افزود: در نخستین روز ابلاغ برنامه ها به کمیته های برگزار کننده کنگره، به همه مدیران متولی به صراحت اعلام و تاکید کردم که هر کس به هر دلیلی نمی تواند با کنگره همکاری کند، همان شروع اعلام و کناره گیری کند.

وی با اشاره به اینکه اعلام عدم همکاری در روزهای آغازین عملیات اجرایی کنگره هیچ ایرادی نداشت و قابل قبول هم بود، اظهار داشت: امروز اما در شرایطی که زمان زیادی تا برگزاری کنگره نداریم، کوتاهی و عدم همکاری در این خصوص، به هیچ وجه قابل قبول نیست و از کسی هم پذیرفته نمی شود.

 استاندار زنجان تصریح کرد: برنامه های ابلاغی توسط کمیته ها و فرمانداران، اگر تا ۲ هفته دیگر جمع‌بندی نشود، عملا هیچ فایده ای ندارد.

 وی با تاکید بر اینکه در این کار دلی، هر کس تلاش به موقع داشته، ماموریت و کار خود را حتی با کمترین اعتبار مالی  به نحو شایسته، انجام داده است گفت: پذیرفتنی نیست که با انداختن کوتاهی ها به  گردن دیگران خود را توجیه کنیم و لازم است که در فرصت باقی مانده، همه کمیته‌ها و فرمانداران،  به طور مصداقی گزارش اقدامات انجام شده را اعلام کنند تا در جمع بندی اقدامات، اضافه شود.

مصوبات جلسه هماهنگی کنگره ۳۵۳۵ شهید استان باید در کوتاهترین زمان ممکن عملیاتی شود

 استاندار زنجان در پایان، با اشاره به برخی از مصوبات این جلسه، پیرامون برگزاری کنگره ۳۵۳۵ شهید استان، بر عملیاتی شدن آنها تاکید کرد و افزود: آماده سازی ملزومات لازم برای نشان دادن سیمای شهری با مضامین کنگره و استفاده به موقع از آن، مد نظر فرمانداران باشد.

 وی با بیان اینکه ۹ کمیته هنوز گزارش اقدامات خود را به دبیرخانه کنگره ارائه نکرده اند، گفت کمیته مداحان با مدیریت سازمان تبلیغات اسلامی، کمیته نظارت و بازرسی، کمیته بانوان و کمیته گنجینه شهرداران از آن جمله هستند.

حقیقی لزوم ارائه گزارش اقدامات انجام شده همراه با مستندات، از دیگر  مصوبات این جلسه عنوان کرد و افزود: گزارش شفاهی اقدامات قابل قبول نیست و باید  همراه با عکس، کلیپ و.. باشد.

 درج بیانات مصداقی از امام (ره) درباره شهدا با تعمیم به کنگره ۳۵۳۵ شهید استان، (مانند “شهدا چشم و چراغ ما هستند (کنگره ۳۵۳۵ شهید استان زنجان)” در سر برگ ادارات و سازمانها، با حفظ آرم مربوطه، در هفته های منتهی به برگزاری کنگره، از دیگر مصوبات این جلسه بود که استاندار زنجان بر عملیاتی شدن آن تاکید کرد.

پخش کلیپ های تهیه شده درباره کنگره کنگره ۳۵۳۵ شهید استان، از تلویزیون های شهری،  ساماندهی ۱۰۰ درصدی گلزارهای شهدا در استان، از دیگر مصوبات این جلسه بود که توسط حقیقی اعلام شد.

  تاکید  استاندار زنجان بر لزوم تزریق اعتبار ۱۰ میلیارد تومانی اختصاص یافته از سوی شهرداری زنجان به کنگره، از دیگر مصوبات این جلسه بود که عملیاتی شدن آن را خواستار شد و افزود:  حتی اگر تمایلی به تزریق نقدی اعتبار ندارند، می توانند امور محوله از سوی کنگره را تاسقف همان میزان اعتبار مالی  اختصاص یافته، انجام دهند.

انجام دیدارهای تکمیلی با خانواده های معظم شهدا، از دیگر مصوباتی بود که حقیقی با اشاره  بر لزوم انجام آن و  ارائه گزارش مربوط به آن، در دیدار با رهبری که قبل از برگزاری کنگره انجام می شود، گفت:  به منظور تسریع و تسهیل در انجام دیدار با خانواده های شهدا، به تعداد مدیران استان که بیش از ۱۰۰ مدیر هستند، تیم‌های دیدار، تا ۴۸ ساعت آینده تشکیل و بلافاصله طبق جدول بندی و برنامه ریزی، دیدارها انجام شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟