دسته‌بندی نشده

تعاونی‌های مسکن در زنجان نیازمند ساماندهی است

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،فتح الله حقیقی در آیین تجلیل از تعاونی های برتر استان با بیان اینکه حجم سرمایه گذاری در تعاونی های زنجان حدود هفت هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان است، اظهار داشت: این حجم بزرگی از سرمایه گذاری است و لازم است برنامه ریزی درستی برای آن داشته باشیم.

وی با بیان اینکه چهار هزار و ۸۰۰ تعاونی در استان زنجان به ثبت رسیده است، گفت: از این تعداد شرکت تعاونی ثبت شده، در زمان حاضر هزار و ۴۰۰ شرکت، معادل ۲۹ درصد میزان ثبت شده ها،  فعال هستند، از این رو لازم است موضوع غیرفعال شدن برخی تعاونی ها مورد بررسی قرار گیرد.

استاندار زنجان در بخش دیگری از سخنان خود به ضرورت ساماندهی تعاونی ها مسکن در این استان تاکید کرد و گفت: بیش از چهار هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی در استان داشتیم که برخی از آنها پیشرفت ۶۰ تا ۷۰ درصد هم داشتند ولی به دلیل اینکه تعاونی مسکنی که متولی آن بوده، روند قانونی را طی نکرده، ادامه پروژه به مشکل خورده، از این رو ساماندهی تعاونی های مسکن ضروری است.

حقیقی خاطرنشان کرد: اگر کسی تعاونی تشکیل داد و به واسطه آن به دیگران ظلم کرد، حتما باید تعیین تکلیف شود.

وی به فعال سازی اتاق داوری برای حل مسائل تعاونی ها در استان اشاره کرد و گفت: همه ظرفیت ها باید برای حمایت از بخش تعاون به کار گرفته شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟