دسته‌بندی نشده

توزیع بیش از ۴۰ هزار حلقه لاستیک در بین رانندگان استان زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،کرمی اظهار کرد: توزیع لاستیک در بین رانندگان اعم از اتوبوس، تانکر، کامیون کشنده، انواع کامیون‌های چوبی، فلزی، کمپرسی، تریلر و خاور که به‌صورت قانونی فعالیت می‌کنند از مهرماه سال 97 در استان زنجان آغاز شد.

وی بابیان اینکه از امسال توزیع لاستیک با ارز دولتی متوقف‌شده است، گفت: امسال 100 جفت لاستیک با ارز دولتی برای توزیع در بین رانندگانی که از بندر امام بارگیری می‌کنند، به‌عنوان مشوق، اختصاص‌یافته است.

رئیس اداره حمل ونقل کالای استان زنجان با اشاره به اینکه از مهرماه سال 97 تاکنون 40 هزار و 800 حلقه لاستیک در بین رانندگان توزیع‌شده است، گفت: از این تعداد 39 هزار حلقه لاستیک از طریق اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان و 1800 حلقه نیز از طریق انجمن صنفی رانندگان توزیع‌شده است.

این مسئول گفت: امسال 156 حلقه لاستیک با ارز دولتی برای رانندگان خاور پیش‌بینی‌شده است و این درحالی است که در استان زنجان 7 هزار راننده در بخش حمل‌ونقل جاده‌ای فعالیت می‌کنند.

کرمی افزود: بااینکه از امسال توزیع لاستیک با ارز دولتی متوقف‌شده است، اختصاص لاستیک به رانندگان دارای شرایط لازم از طریق سازمان صمت انجام می‌شود و راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای به‌عنوان توزیع‌کننده عمل می‌کند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟