دسته‌بندی نشده

توزیع ۱۰دستگاه اکسیژن ساز در بین مراکز شبانه روزی بهزیستی

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،محمد محمدی اظهار داشت: از ۱۰ دستگاه اهدایی، ۵ دستگاه در بین مراکز سالمندان، ۲ دستگاه آسایشگاه روانی بیماران مزمن و ۳ دستگاه نیز در مراکز شبانه روزی توانبخشی نگهداری افراد دارای معلولیت بالای ۵۷ سال توزیع شد.

وی با بیان اینکه سالمندان تحت پوشش بهزیستی مقیم در مرکز و تمامی مددجویان مراکز شبانه روزی به طور کامل واکسیناسیون شده اند افزود: ۱۲۴ نفر از پرسنل این مراکز نیز همراه مددجویان واکسینه شدند.

این مقام مسئول عنوان کرد: برای همه مددجویان ساکن در این مراکز مانند مراکز شبانه کودکان، سالمندان و مراکز روزانه همه موارد بهداشتی و محدودیت ورود و خروج  توسط پرسنل مراکز انجام می‌شود  همچنین برای این مراکز ملاقات‌های عمومی و بازدید کنسل شده است.

مدیر کل بهزیستی استان زنجان با بیان اینکه در مناطق قرمز پذیرش مددجویان ممنوع است، تاکید کرد: در مناطق سفید و زرد پذیرش مددجویان جدید نیز تحت پروتکل خاص و انجام تست‌های pcr انجام می‌شود و پس از پذیرش مددجو به مدت دو هفته در اتاق قرنطینه است و پس از آن وارد سایر بخش‌ها و فضای عمومی می‌شود. در مناطق سفید و زرد که به مناطق قرمز نیز تبدیل شده‌اند قطعا از پذیرش جدید مددجو به جز افرادی که با حکم قضایی پذیرش می‌شوند و شامل افراد مجهول‌الهویه هستند، ممانعت می‌شود.

محمدی خاطرنشان کرد: برای حفظ سلامتی مددجویان مقیم در مراکز شبانه روزی، خانواده ها می توانند به صورت تلفنی با آنها ارتباط بگیرند، حتی به خیرین اعلام شده که در شرایط فعلی تنها به صورت غیرحضوری می توانندبه این مراکز خدمات ارائه نمایند و ویزیت بیماران در منزل نیز کنسل شده و مرخصی کودکان بی سرپرست برای رفتن نزد اقوام نیز لغو شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟