دسته‌بندی نشده

واریز ۹ هزار و ۲۴۶میلیارد توسط متقاضیان اقدام ملی مسکن در زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،سید اکبر سید هاشمی اظهار داشت: ثبت نام نهایی ۱۵ هزار و ۸۴۸ نفر از شهروندانی زنجانی که در طرح اقدام ملی مسکن تایید شده است، بیش از ۹ هزار و ۲۴۶ میلیارد ریال واریزی داشتند.

وی خاطر نشان کرد: از این میزان پنج هزار و ۱۲۴ میلیارد ریال به حساب سازندگان طرح با هماهنگی اداره کل راه و شهرسازی استان و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی واریز شده است.

سرپرست مدیریت شعب بانک مسکن استان زنجان گفت: تعداد دو هزار و ۸۲۴ واحد عقد قرار داد شده به مبلغ دو هزار و ۸۲۲ میلیارد ریال و بیش از ۶۸۰ میلیارد ریال از سهم الشرکه حسب درخواست سازندگان واریز شده است.

سید هاشمی تاکید کرد: در حال حاضر با توجه به تصویب نامه هیات وزیران و افزایش سقف تسهیلات به ازای هر واحد ۱۵۰ میلیون تومان این آمادگی است تا حسب اعلام متولیان نسبت به اعطای تسهیلات متمم با نرخ مصوب شورای پول و اعتبار اقدام لازم و عاجل صورت گیرد.

وی افزود: نرخ کارمزد تسهیلات پرداختی در طرح اقدام ملی مسکن ۱۸ درصد است و امیدواریم با افزایش سقف تسهیلات روند اجرای پروژه‌ها به خوبی جلو برود.

سرپرست مدیریت شعب بانک مسکن استان زنجان تعداد پروژه‌های معرفی شده برای بانک مسکن را ۷۵ پروژه اعلام کرد و ادامه داد: این تعداد پروژه تعداد هشت هزار و ۶۳۴ واحد را شامل می‌شود و تعداد واحدهایی هم که عقد قرار داد شده دو هزار و ۸۲۴ واحد است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟