دسته‌بندی نشده

والیبالیست زنجانی به اردوی انتخابی تیم ملی دعوت شد

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،رئیس هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولین استان زنجان اظهار داشت: مرحله نخست اردوی آمادگی و انتخابی تیم ملی والیبال نشسته بانوان ایران از ۸ تا ۱۵ مهر ماه امسال در کمپ تیم‌های ملی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین کشور برگزار خواهد شد.

یوسفی امیری گفت: ۲۰ نفر از والیبالیست‌های برتر استان‌های خراسان رضوی، اصفهان و چهار محال و بختیاری، گلستان، همدان، آذربایجان شرقی، زنجان، هرمزگان، گیلان و مازندران و کرمان به این اردو دعوت شده اند.

یوسفی امیری در ادامه گفت: اردوی آمادگی و انتخابی تیم ملی والیبال نشسته بانوان طی چند مرحله و با هدف انتخاب برترین‌ها جهت شرکت در رقابت‌های قهرمانی آسیا و اقیانوسیه که امسال برگزار خواهد شد، برگزار می‌شود.

رئیس هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولین استان زنجان افزود: والیبالیست زنجانی دعوت شده به این مرحله از اردوی آمادگی و انتخابی تیم ملی، سابقه حضور در مسابقات برون مرزی رده سنی جوانان را در کارنامه ورزشی خود دارد.

امیری گفت: هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولین استان زنجان، درخواست میزبانی اردوی آمادگی و انتخابی تیم ملی رشته‌های والیبال نشسته و بسکتبال با ویلچر را از فدراسیون کرده که امیدواریم با این درخواست موافقت شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟