دسته‌بندی نشده

آغاز ثبت نام در جشنواره امتنان از کارگران و گروه های کار و واحدهای نمونه زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،محمدرضا انصاری اظهار داشت: فرآیند سی و سومین جشنواره امتنان از کارگران ، گروه‌های کار و واحدهای نمونه سال(۱۴۰۰-۱۴۰۱)  با بازگشایی سامانه و ثبت نام گروه‌های مخاطب اجرایی می‌شود و تا ۲۶ آبان امسال ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: علاقه‌مندان به شرکت در سی و دومین جشنواره امتنان از کارگران ، گروه‌های کار و واحدهای نمونه می‌توانند برای ثبت نام به سامانه http://emtenan.mcls.gov.ir مراجعه کنند.
 
انصاری گفت: هدف از برگزاری این جشنواره انگیزه بخشی و اعتماد آفرینی و ترویج حاکمیت روح صداقت و همدلی در سپهر کار و تلاش ، عطف توجه جامعه به مسایل ، نیازها و انتظارات جامعه کارگری کشور ، ایجاد زمینه و فضای مناسب برای رشد و پرورش نیروی کار و نقش آفرینی تاثیرگذار نخبگان جامعه کار و تلاش در روند توسعه کشور است.
 
وی با بیان اینکه جشنواره امتنان از کارگران در بخش‌های صنعت ، خدمات ، کشاورزی و واحدهای نمونه برگزار می شود ، گفت: اختراع و ابتکار در تولید محصول ، ارایه شیوه های نوین در کار (بهره وری ، کاهش زمان تولید) صرفه جویی در نهاده های تولید نسبت به سال های قبل ، افزایش رفاه یا رضایت مندی مشتریان و کاهش هزینه های مشتریان با ارایه خدمات قابل قبول ، بومی سازی دانش و فناوری و مهندسی معکوس از جمله شاخص های انتخاب افراد برگزیده در این جشنواره به شمار می رود.
 
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: جریان سازی مطلوب فرهنگی حوزه کار و تلاش و رشد و شکوفایی و بالندگی هر چه بیشتر جامعه و قطع رشته های وابستگی و تحکیم استقلال کشور و نیز میلیاردها ریال و صدها میلیون دلار صرفه جویی ارزی و یا ریالی متوجه اقتصاد ملی و صنعت کشور است که این مهم حاصل همت و تلاش نخبگان تلاشگر است که گام های استواری به سوی توسعه و استقلال اقتصادی برداشته اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟