دسته‌بندی نشده

ارائه بیش از 10 هزار نفر دوره آموزش مهارتی برای متقاضیان در زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،محمدرضا انصاری با اشاره به عملکرد اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان در 6 ماهه اول سال جاری اظهار داشت: دانشجویان و دانش‌آموزان، سربازان وظیفه، روستاییان و عشایر، آسیب‌دیدگان اجتماعی، زندانیان و سایر متقاضیان مهارت‌اموزی، گروه‌های هدف آموزشگاه‌های دولتی هستند.

وی با اشاره به ارائه آموزش‌های مهارتی در بخش دولتی در 6 ماهه اول امسال خاطرنشان کرد: در مدت مذکور 7 هزار و 863 نفر دوره در قالب یک میلیون و 143 هزار و 678 نفر- ساعت آموزش در بخش دولتی ارائه شده و 43 درصد آموزش‌ها محقق شده است.

انصاری در خصوص ارائه آموزش‌های مهارتی در بخش غیردولتی گفت: 2 هزار و 891 نفر دوره در قالب 414 هزار و 100 نفر ساعت آموزش در 6 ماهه اول سال جاری در بخش غیردولتی ارائه شده و در این بخش نیز 47 درصد برنامه‌های آموزشی محقق شده است.

وی اظهار داشت: در مجموع 10 هزار و 754 نفر دوره آموزش مهارتی طی 6 ماهه اول سال جاری در بخش‌های دولتی و غیردولتی در سطح استان زنجان برای متقاضیان ارائه شده است.

انصاری با اشاره به فعالیت 180 آموزشگاه غیردولتی در سطح استان خاطرنشان کرد: 126 مورد از آموزشگاه‌ها زنانه، 16 مورد مردانه و 38 مورد نیز به صورت زنانه و مردانه فعالیت می‌کنند.

وی افزود: در 6 ماهه اول سال جاری 6 هزار و 337 نفر در آزمون‌های مهارتی شرکت کرده که 5 هزار و 322 نفر در وافع 82 درصد شرکت‌کنندگان در این آزمون‌ها پذیرفته شده‌اند 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا