دسته‌بندی نشده

انسان فرهیخته یکی از نیازهای اصلی توسعه جامعه است

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،خدابخش مرادی‌نافچی در مراسم تجلیل از دانش‌آموزان نخبه علمی شهرستان زنجان که در پارک بانوان برگزار شد، اظهار کرد: در دنیای امروزی، توسعه جوامع، مطلوب همه کشورها و نظام‌های اجرایی است و این توسعه باید در عرصه منابع‌طبیعی و محیط‌زیست اتفاق بیفتد.

وی افزود: برای ارتقا و توسعه همه‌جانبه در جوامع به انسان تحصیل‌کرده، فرهیخته، برنامه‌ریز و آینده‌نگر نیاز داریم و این امر محقق نمی‌شود، مگر اینکه جوانان، مراتب علمی را به شایستگی و درست طی کرده و علم زمان را از گذشته تا امروز بیابند و زمینه آن را نیز فراهم کند.

این مسئول با بیان اینکه جامعه‌ای توسعه‌یافته است که به آموزش‌وپرورش و آموزش عالی توجه کرده و مبنای برنامه‌ریزی کشور قرار دهد، تصریح کرد: این سرزمین، مردم، فرهنگ و تمدن در عرصه جغرافیایی زنجان، استعداد و پتانسیل را داشته و توانست در سال‌جاری نخبگانی را به جامعه معرفی کند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان با بیان اینکه حوزه فناوری، بانکی، اقتصادی، صنعت، حاکمیتی و آموزشی، فضایی را فراهم کرده‌ و به این موضوع نیز واقف‌اند که باید از جوان نخبه، فعال، برنامه‌ریز تجلیل کرد، گفت: مراسم تجلیل از دانش‌آموزان نخبه علمی شهرستان زنجان برای تکریم از علم، تلاش، توکل و برنامه‌ریزی جوانان و خانواده‌ها برگزار شده است.

مرادی‌نافچی خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی و برنامه عملیاتی طراحی شده، رویکرد مدیریت عالی استان زنجان، بسترسازی برای ارتقای بیشتر آموزش‌وپرورش و آموزش عالی و توسعه همه‌جانبه استان زنجان است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟