دسته‌بندی نشده

اهتمام جدی برای رسیدگی به پرونده‌های کثیرالشاکی در زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی اظهار داشت : در استان اهتمام جدی برای  اجرای برنامه ها و سیاست های قوه قضاییه وجود دارد که در همین راستا و با توجه به ارزیابی  عملکرد حوزه ها، شورای حل اختلاف زنجان در  بخش سازش پرونده ها  رتبه نخست و معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم استان نیز رتبه دوم در سال 99 در سطح کشور را کسب نموده اند.

وی با بیان اینکه با همه توفیقات و اقدامات انجام شده در استان در برخی حوزه ها نیازمند همت بیشتر برای ارتقاء عملکردها  هستیم  بیان کرد :توجه به ماده 28 که حوزه ی نظارتی است  بایستی بیش از پیش مورد اهتمام قرار گیرد .

رییس کل دادگستری استان زنجان تصریح کرد: ما وظیفه داریم برنامه ها و سیاستهای قوه قضاییه را دقیق اجرا کنیم بنا بر این توجه قضات به موضوع عدم صدور قرار  بازداشتهای موقت در غیر ضرور  و صدور قرار های متناسب مورد تأکید می باشد .

حجت الاسلام والمسلمین صادقی نیارکی نظارت دقیق  بر ضابطین را در همه حوزه های قضایی مورد تأکید قرار دادو افزود :توجه به این امر و نظارت مستمر مسئولان قضایی بر فرایند انجام وظایف ضابطین موجب  اجرای عدالت و مانع تضییع حقوق مردم  خواهد شد .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟