دسته‌بندی نشده

بیش از ۱۵ هزار دقیقه برنامه برای شهدای زنجان تولید و پخش شده است

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،نشست اطلاع رسانی کمیته ارتباطات و رسانه کنگره ملی ۳۵۳۵ شهید استان با حضور فرمانده سپاه انصار المهدی(عج) مدیرکل صدا و سیما و نمایندگان رسانه های گروهی استان در محل سپاه انصارالمهدی(عج) برگزار شد.

در این جلسه که برخی از مدیران مرکز و مسئولین سپاه هم حضور داشتند ، مدیرکل مرکز پاسداشت و نشر ارزش های متعالی دفاع مقدس را وظیفه دینی و ملی دانست و تصریح کرد: بهره گیری از آن معارف ناب و بی نظیر، مستلزم برنامه ریزی دقیق، عالمانه و هوشمندانه است و می طلبد که از همه ظرفیت های هنری و رسانه ای برای تبیین و معرفی آن استفاده شود.

مدیرکل صداوسیمای استان زنجان با اشاره به فعالیت های گسترده انجام شده تصریح کرد: ۱۹یادواره استانی و شهرستانی شهدای اصناف و ادارات که در طول مهر و آبان ماه برگزار شد بصورت مبسوط از شبکه اشراق پخش شد.

محسن لطیفی با اشاره به برنامه ریزی گسترده صداوسیمای استان برای برگزاری باشکوه کنگره شهدا با تولید و پخش بیش از ۱۵ هزار دقیقه برنامه و برگزاری جلسات متعدد در حوزه های مختلف برنامه سازی تصریح کرد: برنامه های متنوعی در حوزه های مختلف  در شبکه اشراق تولید و پخش شده است که از اهم آنها می توان به مستندهای ضبط شده از خانواده معظم شهدا، تله فیلم تنهایی یوسف، قاب عاشقی، خط شکن لر روایتی، سریال صبح آخرین روز، مجموعه مستد راه ناتمام، تله تاتر نجات اربیل ، مجموعه مستند نشانه ها و برنامه ترکیبی طلیعه عشق در کنار نماهنگهای متعدد، تولید و پخش ۱۴۰ قسمت تقویم عزت، با موضوع جنگ تحمیلی بمدت بیش از ۵۸۸۰دقیقه اشاره کرد.

مدیرکل صداوسیمای استان زنجان افزود: همچنین ۲۵ محور برنامه سازی در معاونت صدا در قالب نمایش هایی مانند بغض خیس، مجموعه برنامه یک آسمان ستاره، کتب صوتی، مسابقه مستند گزارشی و روایت شیدایی و … بمدت ۷۵۲۹دقیقه اشاره کرد.

وی از تولید و نشر موشن گرافیک، اینفوگرافی، روزنگار دفاع مقدس، استاپ موشن، ویدئو و صفحه ویژه در وب سایت مرکز توسط معاونت مجازی و تهیه و تولید ۵ اثر فاخر موسیقی با موضوع شهدای غواص در قالب۳۷۰اثر بمدت۴۲۰ دقیقه در معاونت فضای مجازی مرکز خبر داد.

 لطیفی  تهیه گزارش های خبری در عناوینی مانند مردان میدان فرزندان شهید، شهداء  شاخص،عکس خبری در کنار تولید و پخش دهها عنوان گزارشی ویژه و پوشش کامل خبری۱۹ یادواره برگزار شده در استان بمدت۶۹۰دقیقه را از اقدامات معاونت اطلاعات و اخبار مرکز اعلام کرد.

 در ادامه فرمانده سپاه انصار المهدی(عج) زنجان هم هشت سال دفاع مقدس را برگ زرینی از تاریخ حماسه ملت بزرگ ایران دانست و گفت: هشت سال دفاع مقدس جزء بزرگترین و ماندگارترین رویدادها در تاریخ میهن اسلامی است.

سردار کرمی ضمن تقدیر از عملکرد رسانه استانی در خصوص تبلیغ و تبیین اهداف کنگره۳۵۳۵ شهید استان افزود: هر چند در طول قریب به چهاردهه پس از پایان پیروزمندانه دفاع مقدس، با همت صدا و سیما شاهد تلاش های صادقانه و ماندگاری در تحقق ماموریت و رسالت انتقال معارف دفاع مقدس بوده ایم، لیکن با توجه به عظمت، وسعت و عمق ارزشهای دوران دفاع مقدس و در آستانه برگزاری این کنگره ملی نیازمند حضور موثر همه دستگاههای دولتی و فرهنگی برای ایجاد  نهضتی فراگیرتر جهت بسط مفاهیم و ارزشهای این دوران طلایی  هستیم .

وی اظهار داشت: بخش عمده مقدمات، اطلاع رسانی، پوشش و پخش مراسم مربوط به این کنگره بر دوش صداوسیماست و باید نهادهای ذیربط ضمن هماهنگی با رسانه استانی، در ادامه کارهم اسناد و اطلاعات مربوط به ایثارگران و شهدا را در اختیار صدا و سیما بگذارند تا این گنجینه بی نظیر حفظ و حراست شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟