دسته‌بندی نشده

ثبت بیش از 14 میلیون تردد در محورهای مواصلاتی استان زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،محمد محمدی ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: بر اساس آمار استخراجی از 18 دستگاه تردد شمار منصوبِ در ورودی و خروجی محورهای مواصلاتی استان زنجان 2میلیون و 450هزار وسیله نقلیه طی شهریورماه سال جاری در تردد بوده که این میزان از تردد در مقایسه با سال گذشته 13 درصد کاهش داشته است.

وی ادامه داد: طی شش ماه نخست سال جاری به‌طور متوسط در هر ساعت بیش از 46 وسیله نقلیه سنگین در استان در حال تردد بوده‌اند که این میزان از تردد در مقایسه با مدت مشابه سال قبل حدود 5/7 درصد افزایش‌یافته است.

محمدی با اشاره به اینکه در شهریورماه سال جاری بیشترین سهم تردد پلاک‌های غیربومی سرمحورهای مواصلاتی استان زنجان مربوط به استان‌های تهران و آذربایجان شرقی است، افزود: میانگین سرعت متوسط درکل محورهای استان برابر 82 کیلومتر بر ساعت بوده و با توجه به کارکرد سامانه‌های ثبت تخلفات عبور و مرور،039’46 تخلف سرعت غیرمجاز و 945’6 تخلف اضافه‌بار در شهریورماه ثبت ورا سال گردیده است.

گفتنی است استان زنجان دارای 78 دستگاه تردد شمار و 32 دستگاه ثبت تخلفات عبور و مرور در آزادراه‌های زنجان – قزوین و زنجان- تبریز، ترانزیت زنجان – ابهر، زنجان – میانه، سرم – اردبیل و 5 سامانه توزین حین حرکت سرمحورهای آزادراه زنجان- قزوین، ابهر- زنجان و بالعکس، بیجار- زنجان وندی –زنجان است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟