دسته‌بندی نشده

خط خون اولین اپلیکیشن از اطلاعات کلیه شهدای کشور در زنجان رونمایی می شود

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،علیرضا فیروزفر در نشست خبری کمیته علمی و پژوهشی کنگره ملی ۳۵۳۵ شهید استان زنجان با خبرنگاران با بیان اینکه برگزاری جلسات مختلف با نمایندگان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی استان بحث‌های مختلف صورت گرفته است اظهار داشت: خروجی جلسات این بود که فعالیت‌های کمیته‌ در قالب یک همایش برنامه‌ریزی شود.

وی با اشاره به اینکه بعد از محول شدن مسئولیت کمیته علمی پژوهشی کمیته به دانشگاه آزاد اسلامی زنجان فعالیت این کمیته از اواخر تابستان سال گذشته آغاز شد ،خاطر نشان کرد: این کمیته جزو اولین کمیته‌های کنگره ملی شهدا بود که فعالیت خود را آغاز کرد.

این مقام مسئول به وظیفه مقرر شده این کمیته که حمایت از پایان نامه‌های دانشجویی است اشاره کرد و افزود: طرح بررسی و تحلیل محتوایی کتاب‌های زندگی نامه‌ شهدا در همایش هفته آینده رونمایی خواهد شد.

رئیس دانشگاه آزاد استان زنجان با بیان اینکه در این پژوهش سعی شده نکات برجسته از اسناد و کتاب‌های مختلف زندگی نامه شهدا استخراج و در قالب یک طرح در یک مجموعه گردآوری شود و در دسترس علاقه‌مندان قرار گیرد؛عنوان کرد:مقالات متعددی به دبیرخانه واصل شده و 4 مقاله برتر در همایش ارائه خواهد شد و با توجه به حساسیت موضوع مقالاتی که به دبیرخانه ارسال شده در دو مرحله داوری شدند.

فیروز فر به تعداد شهدای دانشگاه آزاد استان زنجان اشاره کرد و،گفت: شهیدان حسین رمضانی، ناصر خجسته، جمال‌الدین حاجی‌میری، نجم‌الدین روح‌القدس (ساکن کرمانشاه اما اصالتا زنجانی)، شهید احمد طارمی (ساکن ابهر) از جمله شهدای دانشجو یا فارغ‌التحصیل شده از این دانشگاه هستند.

وی با بیان اینکه در همایش پیش رو از کار نو آورانه‌ دانشگاه آزاد واحد ابهر نیز رونمایی خواهد شد خاطر نشان کردد: اپلیکیشنی با عنوان خط خون توسط مرکز رشد دانشجویی این دانشگاه طراحی شده که در این اپلیکیشن مشخصات همه شهدای کشور همچنین شهدای استان زنجان گنجانده شود.

رئیس دانشگاه آزاد استان زنجان با بیان اینکه با مراجعه به این نرم افزار در نواحی مختلف تمامی مشخصات مربوط به شهید مد نظر ارائه می‌شود عنوان کرد: طراحی این نرم افزار توسط تیمی متشکل از اساتید و دانشجویان دانشگاه واحد ابهر انجام شده است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟