دسته‌بندی نشده

 سامانه 110 به طور شبانه روزی در خدمت مردم است

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان، سرهنگ حمیدرضا قدیمی با تبریک هفته ناجا و با اشاره به اهمیت عملکرد مرکز فوریت‌های پلیسی 110 در رسیدگی به امور انتظامی، اجتماعی و ترافیکی شهروندان، اظهار داشت: سامانه پلیسی 110، به عنوان پل ارتباطی مردم با پلیس هر لحظه از شبانه روز آماده ارایه خدمات در ابعاد مختلف به شهروندان است.
 
وی بیان داشت: از آنجا كه در بروز حوادث يا جرايم در مواقع حساس و ضروري راحت‌ترين راه دسترسي عموم شهروندان به پليس، شماره تلفن 110 است که با 12 خط فعال، به صورت شبانه روزی در اختیار شهروندان قرار گرفته و مردم استان زنجان می‌توانند، در هر ساعت از شبانه روز با این سامانه ارتباط برقرار کنند.
 
معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان زنجان با اشاره به اینکه در 6 ماهه امسال حدود 268 هزار مورد تماس از سوی مردم با پلیس 110 انجام شده است، افزود : از این تعداد بیش از 104 هزار مورد عملیاتی شده است .
 
سرهنگ قدیمی، با اشاره به این که فلسفه راه‌اندازی سامانه پلیس 110، تحقق شعار پلیس پاسخگو، است، عنوان داشت: از دستاوردهای مهم این سیستم می‌توان به ترویج عدالت اجتماعی، تساوی حقوق شهروندان، خدمات رسانی عمومی با تاکید بر سرعت و احترام به شهروندان و شفافیت امور با استفاده از عملکرد حرفه ای و نظام‌مند اشاره کرد.
 
وی با بيان اينکه تلفن مرکز فوريت هاي پليس 110 پل ارتباطي شهروندان با نيروي انتظامي است، از شهروندان خواست هرگونه موارد مشکوک و ضروري از جمله مزاحمت ها، نزاع و درگيري هاي دسته جمعي، شرارت، تصادفات، وقايع و اتفاقات مهم را به اين مرکز اعلام کنند تا پليس در کمترين زمان ممکن ضمن حضور به موقع در محل حادثه، بتواند اقدام قانوني متناسب با آن موضوع را انجام دهد.
 
معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان زنجان، با تاکيد بر افزايش توان عملياتي پليس در مقابله با جرايم، خاطر نشان کرد:از يک سو حضور به موقع پليس موجب افزايش احساس امنيت در جامعه شده و از سوئي ديگر، مردم نيز پليس را ملجا و پناهگاه مطمئني براي حل مشکلاتشان مي دانند که آماده پاسخگويي به مطالبات و خواسته هاي به حق شهروندان را در حوزه مسائل انتظامي، ترافيکي و اجتماعي دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟