دسته‌بندی نشده

مشارکت بیش از 6میلیارد تومانی در شور عاطفه ها توسط زنجانی ها

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،مدیر کل کمیته امداد استان زنجان اظهار داشت:رویداد ملی و معنوی شور عاطفه ها که از 20شهریور ماه سالجاری با شعار “باهم مشق محبت بنویسیم”آغاز شده بود،با مشارکت 6میلیاردو200میلیون تومانی مردم خیر و نیکوکار استان زنجان در قالب مدارس ، مراکز نیکوکاری و دفاتر امداد امام در 11مهرماه به کار خود پایان داد که علاوه بر تحقق 106درصدی رشد 29درصدی را به همراه داشته است.

هدایت صفری در دیدار با کارکنان کمیته امداد شهر گرماب با اعلام این خبر افزود: شور عاطفه‌ها از 20 شهریور ماه آغاز و در یازدهم مهرماه به پایان رسید که در این مدت خیران زنجانی 6میلیارد و 200میلیون تومان تومان بصورت نقدی و کالایی و تهیه لوازم التحریر و پک های تحصیلی به دانش آموزان تحت حمایت این نهاد کمک کردند.

وی با قدردانی از مشارکت بالای مردم مومن و نیکوکار استان در پویش ملی شور عاطفه افزود:یک میلیاردو34میلیون تومان از این کمک ها نقدی و الباقی بصورت کمک های کالایی در قالب تهیه بسته های تحصیلی ،لوازم التحریر ،کیف و کفش و سایر اقلام آموزشی بوده که در بین خانواده های نیازمند تحت حمایت توزیع شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان زنجان گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌های آموزشی سعی داریم در کوتاه‌ترین زمان ممکن کمک‌های نقدی جمع آوری شده را صرف خرید وسایل آموزش غیرحضوری از جمله تبلت و گوشی هوشمند کرده و در بین دانش آموزان نیازمند و فاقد امکانات آموزش غیر حضوری توزیع کنیم.

صفری افزود : مردم نیکوکار استان زنجان در شور عاطفه‌های سال گذشته نیز بیش از چهار میلیارد و 800میلیون تومان به دانش آموزان نیازمند کمک کرده بودند که با توجه به ادامه روند ویروس کرونا و شرایط اقتصادی رشد خوبی نسبت به سال گذشته در کمک‌های مردمی حاصل شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا