دسته‌بندی نشده

نانوایی‌هایی که نان با کیفیت پخت می‌کنند تشویق می شوند

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،سید محمود موسوی از وجود یک هزار و ۵۰۰ نانوایی در زنجان خبر داد و گفت: فعالیت نانوایی ها در شهرک های اقماری استان خوب است و کمبودی در این خصوص وجود ندارد.

 
وی با بیان اینکه بعد از افزایش قیمت نان در استان زنجان بازرسی از نانوایی‌ها تشدید شده است ، افزود: کیفیت پخت نان در استان به جد دنبال می‌شود.
 
این مقام مسئول کیفیت پخت نان در نانوایی‌های استان را مطلوب دانست و گفت: چهار نوع نان سنتی استان زنجان از قبیل بربری ، سنگک ، تافتان و لواش نمره بسیار خوبی دارند و بر اساس گزارش مرکز پژوهش‌های غلات شرکت بازرگانی دولتی ایران میانگین کیفیت چهار نوع نان در این استان نسبت به سایر استان‌ها برتر شناخته شده است.
 
رئیس اتاق اصناف زنجان گفت: در استان زنجان نانوایی‌هایی که در نحوه پخت نان عملکرد بسیار خوبی داشته باشند تشویقی خواهند گرفت.
 
موسوی تاکید کرد: طی ماههای گذشته ۶۰ نانوایی که همکاری خوبی در پخت نان داشتند سهمیه آنها افزایش یافت و در این میان از نانوایان استان درخواست می‌شود با انصاف نسبت به پخت نان اقدام کنند.
 
وی از وجود یک هزار و ۵۰۰ نانوایی در زنجان خبر داد و افزود: فعالیت نانوایی‌ها در شهرک‌های اقماری استان خوب است و کمبودی در این خصوص وجود ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟