دسته‌بندی نشده

هفته دفاع مقدس یادآور خون‏های مقدسی است که به پای انقلاب اسلامی ریخته شد

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،محسن لطیفی ضمن ادای احترام به ارواح طیبه شهدای جنگ تحمیلی و با تبریک چهل و یکمین سالگرد دفاع غیرتمندانه ملت ایران در برابر جهان سلطه گفت: دفاع مقدس، گنجینه ارزشمندی است که جلوه ای دیگر از ایثار، شجاعت، انسجام، وحدت و استقلال را برای مردم ما عیان کرد و تلاش برای حفظ این دستاوردها و به کارگیری آن می تواند نقشه راهی برای جوانان انقلابی این مرز و بوم باشد.

وی تصریح کرد:نمایش رشادت‏های جوانان برومند، از رسانه ملی می تواند انقلاب و نظام را در برابر شبیخوان فرهنگی بیمه کند و برنامه ریزی رسانه استانی هم بر این منوال است.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان با اعلام تولید، تامین و پخش بیش از 17830دقیقه برنامه در هفته دفاع مقدس گفت: معاونت سیما در ویژه برنامه زنده همسنگردر دکور ویژه ای که امسال تدارک دیده شده بود با حضور میهمانان از اقشار مختلف از جمله فرماندهان نظامی و انتظامی استان فرماندهان و رزمندگان دلاور زنجانی در هشت سال دفاع مقدس، سنگسازان بی سنگر و …. خاطرات روزهای مقاومت در دوران دفاع مقدس را بازخوانی کرد .

وی به دیگر برنامه های سیما اشاره نموده و گفت : مجموعه مستند « روایت شیدایی » با موضوع جانبازان، « صنوبران سبز» با موضوع آزادگان سرافراز، برنامه « ققنوس» با محوریت شهدا، « طلیعه عشق» با موضوع معرفی شهدا از هر قشر در کنار اختصاص کامل برنامه های روتین زنجانا سلام، خانواده، اتل متل (ویژه کودک) و تلاش نیروهای مسلح در مقابله با بیماری کووید19 و سایر برنامه های روتین و همچنین تأمین برنامه های مختلف من جمله فیلم های سینمایی حوزه دفاع مقدس مجموعا بمدت13260دقیقه از جمله اقدامات شبکه استانی اشراق برای این ایام بود.

مدیرکل مرکز در خصوص برنامه های شبکه های استانی صدا گفت: رادیو استانی زنجان هم طبق برنامه ریزی صورت گرفته در ویژه برنامه های « حماسه لی گونلر» و «هشت» به باز خوانی رویدادهای پر فراز و نشیب روزهای حماسه و ایثار پرداخت.

لطیفی افزود: برنامه های دریادلان، بغض خیس، یک آسمان ستاره، 13قسمت نمایش رادیویی خاکریز، روایت شیدایی، صنوبران سبز و برنامه هزار ترانه با موضوع هفته دفاع مقدس پخش شد.

وی به دیگر برنامه های رادیو نیز اشاره کرده و اظهار داشت : مسابقه تلفنی پلاک، گلگشت موسیقی(ویژه نواها و سرودهای دوران دفاع مقدس)، یاشاییش، گلبرگ، شریعت یولی و سایر برنامه های روتین و تامینی هم به هفته دفاع مقدس اختصاص داشت .

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان اضافه کرد: رادیو نمای مرکز نیز با انتشار اسلاید، تصاویر مناسبتی هفته دفاع مقدس، پخش آیتم در قالب اینفوگرافیک ها و پویش ها همچنین مسابقات، صفحه رادیو نما را به تصاویر ایثارگران و رزمندگان دفاع مقدس مزین کرد.

لطیفی اظهار داشت: معاونت اطلاعات و اخبار هم با تولید و پخش بیش از 200 عنوان گزارش، خبر مکتوب، تفسیر رادیو تلویزیونی و گفتگوی ویژه بمدت بیش از 500 دقیقه در هفته دفاع مقدس همراه مخاطبان بخش های خبری بود.

لطیفی تصریح کرد؛ هفته دفاع مقدس یادآور خون‏های مقدسی است که در پای نهال نوپای انقلاب اسلامی ریخته شد و مجموعه رسانه استانی هم تلاش کرد تا خاطرات سال‏های پر التهاب حماسه را در چهل و یکمین سالگرد دفاع مقدس در قالب برنامه های متنوع و جذاب، تقدیم مخاطبان عزیز نماید.

گفتنی است معاونت فضای مجازی مرکز هم همگام با تولید و انتشار72 عنوان آیتم در قالب پوستر، متن و عکس، اینفوگرافی و پادکست، متن و عکس، همچنین راه اندازی صفحه ویژه دفاع مقدس در سایت مرکز به این مناسبت ویژه پرداخت کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟