دسته‌بندی نشده

کسب جایگاه سوم کشور توسط تیم روئینگ مردان زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،تیم روئینگ مردان زنجان در پایان رقابت‌های قهرمانی بزرگسالان کشور توانست عنوان سومی را از آن خود کند.

 
مسابقات روئینگ قهرمانی بزرگسالان کشور در دو رده سنی بزرگسالان و جوانان به میزبانی دریاچه آزادی برگزار و پاروزنان استانی‌های آذربایجان‌غربی، لرستان، اردبیل، گیلان، خراسان‌شمالی، زنجان، فارس، کردستان، آذربایجان‌شرقی و تهران به مصاف هم رفتند.
 
در پایان رقابت‌های رده سنی بزرگسالان، تیم تهران با ۳۵ امتیاز قهرمان شد، گیلان با ۲۶ امتیاز به مقام نایب‌قهرمانی رسید و تیم زنجان با کسب ۲۰ امتیاز در رده سوم ایستاد. در رده سنی جوانان نیز تیم تهران با ۱۸ امتیاز عنوان قهرمانی را به دست آورد، گیلان با ۱۷ امتیاز نایب‌قهرمان شد و اردبیل با ۱۵ امتیاز در رده سوم قرار گرفت.
 
در مسابقه فینال A روئینگ تک‌نفره سنگین وزن ۱۰۰۰ متر مردان، بهمن نصیری از زنجان با ثبت زمان ۳ دقیقه و ۳۱ ثانیه و ۷۳۰ صدم‌ثانیه به مدال ارزشمند طلا دست یافت. همچنین در مسابقه فینال A روئینگ تک‌نفره سنگین ‌وزن ۷۵۰ متر مردان، سید مجتبی شجاعی، دیگر پاروزن زنجانی با ثبت زمان ۲ دقیقه و ۳۸ ثانیه و ۹۹۰ صدم‌ثانیه در جایگاه دوم قرار گرفته تا مدال نقره را از آن خود کند.
 
گفتنی است در رقابت‌های روئینگ قهرمانی بانوان کشور نیز که پیش از این مسابقات برگزار شد، تیم زنجان در رده بزرگسالان به مقام قهرمانی رسیده و بانوان جوان زنجانی نیز عنوان سومی را از آن خود کرده بودند.
 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟