دسته‌بندی نشده

گازرسانی به بیش از 2 هزار واحد صنعتی در زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،موسی احمدلو اظهار داشت: با گازرسانی به ۳۴ واحد صنعتی در نیمه نخست امسال تعداد واحدهای صنعتی- تولیدی استان به ۲ هزار و ۳۹۵ واحد افزایش یافت.

وی از بالندگی گاز در واحدهای صنعتی استان زنجان خبر داد و گفت: واحدهای صنعتی – تولیدی استان متشکل از یک هزار و ۵۴۷ واحد صنعتی جزء و ۸۴۸ واحد صنعتی عمده و فوق عمده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با بیان اینکه گازدار شدن صنایع نشان دهنده وابستگی مستقیم آنها به صنعت گاز است؛ افزود: شرکت های صنعتی بزرگ و فعال خارج از شهرک های صنعتی نیز از انرژی گاز استفاده می کنند که تجهیز این شهرک های صنعتی و شرکت های فعال به انرژی گاز؛ گامی مهم و اساسی در راستای توسعه صنایع مختلف در استان زنجان است.

مهندس احمدلو ادامه داد: یکی از مهم ترین وظایف این شرکت، ارائه خدمات مستمر و ایمن توزیع گاز طبیعی به ‌عنوان سوخت پاک با هدف تأمین رفاه، اطمینان ‌خاطر و رضایت روزافزون مشترکان گاز استان است؛ افزود: صرفه‌جویی و مصرف بهینه گاز طبیعی راهی برای پایداری گاز است و مصرف بهینه آن مخصوصاً در فصول سرد سال، دستیابی به این هدف را تسهیل می‌کند.

وی با اشاره به نقش موثر سوخت گاز طبیعی در کاهش آلودگی هوا، جلوگیری از قطع درختان و همچنین کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای تصریح کرد: اجـرای عملیات خطـوط انتقـال گـاز در نقـاط مختلف استـان برای تقویت و تکمیـل زیر ساخت‌های گاز به شهرها، روستاها و صنایع، جایگزینی گاز طبیعی با سوخت های میان تقطیر در صنایع عمده استان و صرفه جویی در مصرف سوخت از مهم ترین برنامه های گاز زنجان است.

احمدلو در پایان با بیان اینکه گاز۶۵ درصد سبد انرژی استان را تشکیل می دهد، گفت: این شرکت علاوه بر گازرسانی گسترده به بخش ها و مناطق مختلف استان، توجه ویژه ای به افزایش سطح کیفی خدماتِ قابل ارائه به مشترکان گاز دارد که از جمله این طرح ها می توان به اجرای پروژهای خدمات غیر حضوری و راه اندازی سامانه های ارائه خدمات الکترونیکی اشاره کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟