دسته‌بندی نشده

آزادی ۳۰ زندانی جرائم غیرعمد مالی به همت بسیج

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،رییس کل دادگستری استان زنجان،در این مراسم با تقدیر از اقدامات بسیجیان در عرصه های مختلف از جمله آزادی زندانیان، با بیان اینکه بسیجی بودن یک افتخار است، اظهار داشت: اینکه امام در سال ۵۸ دستور تشکیل بسیج را صادر فرموده و بر تشکیل بسیج ۲۰ میلیونی تاکید کردند، در زمانی بود که جمعیت کشور قریب به ۳۶ میلیون نفر بود که همه جمعیت کشور مد نظر امام راحل بود.

حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی با اشاره به اینکه امروز هر جا که نیاز به حضور بسیج است این نیرو حضور دارد، گفت: از بحث سیل و زلزله گرفته تا حوزه بهداشت و سلامت حضور بسیجیان را شاهد و ناظر هستیم.

رییس کل دادگستری استان زنجان، با تاکید بر نقش انکار ناپذیر بسیجیان در بحث مقابله با کرونا و امداد رسانی به اقشار مختلف در این ایام، اظهارداشت: با شیوع کرونا بسیج از جمله اولین هایی بود که در عرصه های مختلف مقابله با کرونا در حوزه بهداشت، سلامت، تهیه و پخش کمک معیشتی برای اقشار آسیب‌پذیر حاضر بود که همه از برکات بسیج است.

صادقی نیارکی با بیان اینکه بسیج بعد از حضور موفق در برگزاری کنگره ۳۵۳۵ شهید استان زنجان، با همت عالی و مشارکت در تامین بالغ بر ۷۰۰ میلیون تومان، برای آزادی ۳۰ زندانی جرائم غیرعمد و دارای بدهی مالی، بار دیگر نقش مهم و موثر خود را اثبات می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه به شاکله بسیج احترام می گذاریم و عضویت در بسیج را افتخار می دانیم، تصریح کرد: اندیشه و تفکر بسیجی، باید در همه ابعاد جامعه و همه کارگزاران و حقوقدانان، جریان پیدا کند.

رییس کل دادگستری استان زنجان، گفت: اگر به سمت گسترش و ترویج تفکر بسیجی حرکت کردیم، به یقین به سمت مدینه فاضله حرکت می کنیم و مقصد نزدیک است.

گفتنی است در این مراسم ۳۰ زندانی جرائم غیرعمد و نیازمند مالی، با اعتبار ۷۰۰ میلیون تومان با مشارکت سپاه ناحیه زنجان و خیران نیکوکار در استان زنجان آزاد و به آغوش خانواده های خود بازگشتند که چهار نفر از این زندانیان بصورت نمادین در این مراسم حضور و با اهدای گل از سوی مسوولان، آزاد شدند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟