دسته‌بندی نشده

آوار برداری از میراث گذشته توسط دولت آیت‌الله رئیسی

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،آیت‌الله محمد قاسم دولابی در دیدار رئیس جمهور با نخبگان و علما، خانواده‌های شهدا و ایثارگران استان زنجان، اظهار داشت: نداشتن نقشه جامع دینی در گذشته مشکلات عدیده‌ای را برای کشور به وجود آورده است که ناکارآمدی نسخه‌های شرقی و غربی نیز برهمگان عیان است.

وی با بیان اینکه دستیبابی به نسخه‌های کارآمد دینی برای مدیریت جامعه در ابعاد مختلف را از دغدغه‌های مقام معظم رهبری عنوان کرد و افزود: از دیدگاه ایشان نقشه جامعی طراحی نشده است تا جهت و هدف حرکت را مشخص کند.

حجت الاسلام دولابی تصریح کرد: شما می توانید با میدان دادن به نخبه حوزوی و دانشگاهی به حل مسائل کشور کمک کنید.

نماینده مردم زنجان در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: موقعیت تاریخی کشور ایران در شرایط امروز و همراهی مطلوب سه قوه به ویژه قوه مجریه زمان توجه به نقشه جامع دینی کشور را فراهم کرده است.

آیت‌الله دولابی خاطرنشان کرد: امروز حوزه‌های علمیه الگوهای قابل قبولی را در حوزه‌های بانکداری، شهرسازی، معماری هنر و رسانه عرضه‌ داشته‌اند که باید از این ظرفیت استفاده شود.
وی حضور دولت سیزدهم در راس کشور را فرصت غیر قابل تکرار برای عملیاتی کردن نقشه جامع دینی و میدان دادن به نخبگان علمی و دانشگاهی در حل مشکلات عنوان کرد و افزود: باید از این فرصت به خوبی استفاده شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟