دسته‌بندی نشده

ایران‌ترانسفو یک افتخار ملی و سطح آن بین‌المللی است

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،رضا فاطمی امین در جلسه شورای اداری استان که به ریاست رییس جمهور برگزار شد،با بیان اینکه چهار حوزه صنعتی و معدنی در استان زنجان برجسته است، اظهار داشت: صنعت برق، نساجی، سلولزی و معدن با تمرکز سرب و روی، چهار حوزه مهم در این بخش است که قابلیتها و شایستگی های محوری استان محسوب می شوند. 

فاطمی‌امین با اشاره به بازدید رئیس‌جمهوری از محل دپوی پسماند روی و دستور ویژه برای تعیین تکلیف آن افزود: این موضوع را در اسرع وقت که دغدغه مردم زنجان است و آلودگی محیط زیستی دارد، پیگیری خواهیم کرد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به بازدید خود از شرکت ایران‌ترانسفو گفت: خوشبختانه این شرکت که یک افتخار ملی و سطح آن بین‌المللی است، رونق خیلی خوبی دارد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در وزارت صمت همه تلاشمان بر این است که محیط و شرایط مساعد را برای کسب و کار فراهم کنیم.

فاطمی امین با بیان اینکه نمی توانیم بگوییم که استان زنجان در رده اول صنعت معدن در کشور است، خاطر نشان کرد: اما می توانیم بگوییم که در رده دوم قرار دارد چون این استان قابلیت های بسیار ارزشمندی دارد که با کمک مرم، سرمایه گذاران و مدیران محلی، منطقه ای و وزارت صمت، می توانیم تا سال ۱۴۰۴، آینده درخشانی در بخش صمت شاهد باشیم.

وی در ادامه با تشریح برنامه ها و رهاورد سفر رییس جمهوری به زنجان در حوزه صنعت معدن و تجارت گفت: اختصاص بیش از پنج هزارو ۳۰۰ میلیارد تومان، تسهیلات برای تکمیل ۲۰ طرح نیمه تمام صنعتی که می توانند در اشتغال و صنعت استان موثر باشند از جمله دستاوردهای سفر بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟