دسته‌بندی نشده

بخش خصوصی برای راه اندازی لیگ فوتبال در زنجان باید وارد میدان شود

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،نادر بلباسی ،اظهار داشت: فوتبال زنجان ویترین ندارد و نداشتن تیم در لیگ‌های دسته یک و ۲ به ضرر این رشته ورزشی در استان است.

وی، افزود: اگر فوتبال زنجان از تیم‌های لیگ دسته یک و ۲ برخوردار باشد در این صورت انگیزه مسوولان، مربیان و بازیکنان فعال در این رشته ورزشی به منظور پیشبرد اهداف و برنامه‌ها و رشد و تعالی، دوچندان خواهد شد.

بلباسی با بیان اینکه نبود این ویترین، مربیان و بازیکنان را بی انگیزه کرده است ،خاطر نشان کرد: به همین دلیل هیات فوتبال استان زنجان در اهداف و برنامه‌های خود نیم نگاهی نیز به راه اندازی لیگ دارد تا آینده این رشته ورزشی زنجان، پویا و درخشان شود که در این میان امید همراهی و حمایت از سوی فدراسیون و همچنین همت بلند و یاری جدی مسوولان استان را نیز داریم.

وی با تاکید براینکه فوتبال زنجان در حال حاضر برای قرار گرفتن در مسیر تعالی و پیشرفت نیازمند حرکت‌های با برنامه و مدون است، اظهار داشت: این رشته ورزشی زنجان پس از فراز و نشیب‌های فراوان، اکنون نیازمند آرامش و تغییر ساختار جدی است.

رییس هیات فوتبال استان زنجان گفت: زمینه، بستر و شرایط لازم برای راه اندازی لیگ فوتبال در زنجان باید فراهم شود و برای این کار باید بخش خصوصی وارد میدان شود و مدیران نیز در حد وسع و توان از این رشته ورزشی پرطرفدار حمایت‌های لازم را داشته باشند تا مسیر برای رشد، ترقی و شکوفایی هموارتر شود.

بلباسی با بیان اینکه به خرد جمعی در راستای اعتلای ورزش فوتبال زنجان، اعتقاد راسخ دارم و بهتر است از اندیشه ها، پیشنهادات و راهکار‌های سازنده در پیشبرد اهداف و برنامه‌های هیات بهره گرفت، افزود: رسانه‌ها نیز به عنوان یار ۱۲ ورزش فوتبال، نقش آفرین هستند و به هیچ وجه نباید نادیده گرفته شوند.

وی، تصریح کرد: حال که اعضای مجمع به من رای اعتماد دادند بنابراین در حد وسع و توان در خدمت این رشته ورزشی زنجان خواهم بود و امید دارم با تعامل و همدلی بهتر و بیشتر، مشکل فوتبال زنجان برای رسیدن به جایگاه اصلی و واقعی خود برطرف شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا