دسته‌بندی نشده

بیش از 18 میلیارد تومان کمک خیرین زنجانی به بهزیستی

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،محمد محمدی با اشاره به اهداء کمک های خیرین بصورت نقدی غیر نقدی و خدماتی با نیت عام و خاص به جامعه هدف بهزیستی اظهار داشت: در شش ماهه اول بیش از ۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان کمک نقدی، نزدیک به ۸ میلیارد تومان غیرنقدی و بیش از ۱ میلیارد و ۴ میلیون تومان کمک خدماتی به بهزیستی رسیده است.

وی از ثبت  ۲۵۰ متقاضی دریافت کمک هزینه جهیزیه توسط مددجویان تحت پوشش خبر داد و گفت : تامین کمک هزینه جهیزیه جزو درخواست های بهزیستی در سفر رییس جمهور اعلام گردیده است.

مدیر کل بهزیستی استان زنجان با بیان اینکه طرح حامی، شکرانه سلامت، ضیافت مهربانی از جمله طرح های اجرا شده در بهزیستی است، افزود: خیرین می توانند به عنوان حامی کودکان و ایتام و مشارکت با نیت عام و خاص و دیگر راه های یاری همراه و یاریگر جامعه هدف بهزیستی باشند.

این مسئول بابیان اینکه در حال حاضر ۲۵۰ کودک نیازمند، چشم انتظار حامی هستند افزود: خیرین می توانند با مراجعه به مراکز بهزیستی، حمایت و کمک مالی ماهانه به این کودکان را به عهده بگیرند.

وی تصریح کرد: طرح حامی با هماهنگی دفتر مشارکت های مردمی بهزیستی استان و همکاری خیرین اجرا می شود و خیرین می توانند با انتخاب خانواده تحت پوشش، ماهیانه مبلغی را به شماره حساب آنان واریز نمایند.

مدیر کل بهزیستی استان زنجان اضافه کرد: با عنایت به ماهیت طرح حامی، به لحاظ ایجاد ارتباط مستقیم خیرین با مددجویان و مشاهده مشکلات موجود و همچنین اثربخشی کمکهای صورت گرفته، استقبال از این طرح در استان درحال افزایش است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟