دسته‌بندی نشده

تعهد و تخصص دو اصل اساسی برای توسعه کشور است

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،محسن افشارچی در نشست با اعضای اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی استان به ضرورت تعلیم و آماده سازی معلمانی که به تازگی برای ورود به عرصه آموزش انتخاب شده اند اشاره کرد و گفت: اگر فرزندان و آینده سازان این کشور افرادی متعهد و متخصص تربیت شوند، هرکدام می توانند در راستای توسعه کشور جریان ساز باشند.

وی به منش رفتاری و علمی افرادی همچون شهید دکتر مجید شهریاری اشاره کرد و افزود: علم و تقوا در کنار هم انسان کاملی را می سازد که هم در علوم نوین و فناوری های روز دنیا متخصص باشد و هم تقوا داشته باشد.

استاندار زنجان در آستانه سالروز یوم الله 13 آبانماه، استقلال خواهی را یکی از آرمان های بزرگ انقلاب اسلامی برشمرد و تاکید کرد: برای تحکیم استقلال کشور به افراد متخصص و متعهدی نیاز داریم که توان کشور را باور داشته باشند و در مقابل غرب خود را نبازند و عامِل و عالِم باشند.

مقام عالی استان خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی نیاز به کار سخت دارد و برای دستیابی به رشد باید جوانان بعنوان عناصر اصلی توسعه کشور با تلاش مضاعف، سختکوشی و غلبه بر هوای نفس، انسان هایی دارای علم و تقوا تربیت شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟