دسته‌بندی نشده

توقف اقلام تائید نشده در سامانه جامع تجارت طی زنجیره تولید تا فروش

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،اسماعیل مسلمی اظهار داشت: هم اکنون 21 قلم کالا مشمول ثبت نام و تائید در سامانه جامع تجارت قرار گرفته اند که باید در طول زنجیره تولید ، توزیع ، عرضه به عمده فروشان و خرده فروشان و فروش در سامانه تائید و ثبت گردد.

وی افزود: از جمله اقلام مشمول تاکنون سیمان ، مقاطع فولادی ، پتروشیمی ، روغن موتور ، پودر شوینده ، پوشک بچه و لوازم خانگی است که باید کلیه فرایندها در سامانه ثبت و صدور شود.

معاون نظارت ، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان عنوان کرد : هم اکنون بازرسین سازمان در حال رصد بازار هستند و هرگونه عدم ثبت اقلام مشمول در سامانه به عنوان قاچاق ، احتکار و عرضه خارج از شبکه محسوب و با متخلفین برخورد می شود.

این مقام مسئول یادآور شد: واحد های صنعتی استان جهت رفع هرگونه مشکل در این خصوص می توانند به معاونت امور صنایع سازمان ، واحدهای معدنی و صنایع معدنی به معاونت امور معادن سازمان ، اصناف به معاونت بازرگانی مراجعه نمایند . همچنین در اتاق اصناف محلی به منظور ثبت نام صنوف در سامانه جامع تجارت در نظر گرفته شده است که می تواند پاسخگوی سوالات ، ابهامات و راهنمای صنوف باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟