دسته‌بندی نشده

راه اندازی خانه هلال جمعیت هلال‌احمر استان زنجان در شرکت برق

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،علیرضا علیزاده اظهار داشت: علاوه بر برنامه تخصصی در خصوص پایداری خدماتی که برای مردم ارایه می دهیم خانه هلال جمعیت هلال‌احمر استان زنجان در شرکت برق استان راه اندازی شده است.

وی ادامه داد: با استفاده از ظرفیت خانه هلال آموزش های امداد و نجات، اجرای مانورها در طول سال به مناسبت های مختلف به صورت مشترک با هلال احمر برگزار می شود.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان گفت: در هفته پدافند غیرعامل مانور زلزله را در یکی از امورهای خدمات رسان برق با کمک هلال احمر برنامه ریزی شده بود، برگزار شد.

علیزاده به پایدار نگهداشتن شبکه خدمات رسانی شبانه روزی اشاره کرد و افزود: برنامه های ویژه ای در فصول مختلف سال متناسب با شرایط جوی و جغرافیایی تدارک دیده ایم که شارژ انبارهای بحران و اجرای مانورهای تخصصی بر روی پست های هوایی و زمینی در همه شهرستان های استان انجام می دهیم.

وی به قطعی برق در شرایط بحرانی اشاره کرد و اظهار داشت: بر اساس بعد حادثه تمهیدات اتخاذ شده در سطح استان انبارهای بحران سه منطقه را شارژ کردیم تا به موقع در حادثه حاضر و با تجهیزات کامل اتصال برق را برقرار کنیم.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان گفت: اکیپ های بحران آماده مقابله و نارسایی های احتمالی در شبکه توزیع برق هستند.

گفتنی است در مانور پناهگیری، تخلیه اضطراری و حمل مصدوم با محوریت خانه هلال جمعیت هلال احمر استان زنجان در شرکت توزیع نیروی برق منطقه شرق زنجان، با حضور مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان، معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان، معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان زنجان، معاون مدیریت بحران استان زنجان، رئیس هلال احمر شهرستان زنجان، و معاونین و کارکنان این مجموعه شرکت توزیع برق زنجان برگزار شد.
در حاشیه این مانور چادرهای هلال احمر جهت اسکان موقت برپا شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟