دسته‌بندی نشده

۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل مرکز تشخیص و درمان روانپزشکی زنجان اختصاص یافت

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،بهرام عین اللهی در جلسه شورای اداری استان زنجان که با حضور رئیس جمهور و برخی از وزرا برگزار شد، با بیان اینکه خیرین زنجانی در حوزه بهداشت و درمان واقعا کمک می‌کنند، اظهار کرد: خیرین زنجانی در ساخت و تجهیز بسیاری از مراکز درمانی در استان زنجان کمک کرده اند و برخی از این ها را خیرین به تنهایی ساخته اند.

وی با بیان اینکه مردم زنجان در زمان کرونا خیلی خوب رعایت کردند، ابراز کرد: در پیک پنجم استان زنجان کمترین مرگ‌و‌میر ناشی از کرونا را در کشور داشت.

وزیر بهداشت با بیان اینکه میزان دوز اول واکسیناسیون در استان زنجان 88 درصد است، تصریح کرد: 72 درصد از مردم هر دو دوز واکسن کرونا را دریافت کرده اند و من فکر می‌کنم تا سه هفته آینده استان زنجان به 90 درصد واکسیناسیون هر دو دوز خواهد رسید.

این مسئول با بیان اینکه بیمارستان بوعلی‌سینا خرم‌دره باید تجهیز شود که وزارت بهداشت 12میلیارد تومان اختصاص داده است، تصریح کرد: برای تحهیز بخش خیرساز بیمارستان 147تخت‌خوابی ولی‌عصر (عج) زنجان 40میلیارد تومان توسط وزارت بهداشت اختصاص داده شده است.

وزیر بهداشت با بیان اینکه سه پایگاه سلامت شهری و روستایی، 7میلیارد تومان پیش‌بینی شده به صورت مساوی با وزارت بهداشت و ستاد اجرایی فرمان امام انجام می‌گیرد، گفت: دانشگاه علوم‌پزشکی زنجان لازم است یکی از املاک مازاد خود را به فروش برساند تا از طریق آن بتوانیم بحث خوابگاهی از جمله مشکلات آنان بوده در جهت خرید، تکمیل و احداث پروژه‌های خوابگاهی انجام دهیم.

وزیر بهداشت با اشاره به خواسته‌های مردم شهرستان طارم و مشکلات موجود آب و راه در این شهرستان، خاطرنشان کرد: استانداری زنجان برای تکمیل پروژه‌های بخش‌های درمانی و بهداشتی پلاک‌های ثبتی املاک خود را انجام دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا