دسته‌بندی نشده

آمادگی اتاق بازرگانی زنجان برای برگزاری رویدادهای استارتاپی ملی و بین المللی

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،رویداد سه روزه کارا صنعت 4 به میزبانی اتاق بازرگانی زنجان پس از سه روز رقابت با سناخت و معرفی ایده های برتر با حضور تیم ها و منتورهایی از سراسر کشور پایان یافت.

محمود ضرابی نایب رئیس اول اتاق بازرگانی زنجان در مراسم اختتامیه این رویداد با بیان اینکه اتاق بازرگانی زنجان در برنامه های خود برگزاری رویدادهای استارتاپی را برنامه ریزی کرده و در آینده نیز در این زمینه برنامه های بیشتری را در دستور کار دارد .

نایب رییس اتاق بازرگانی زنجان با تاکید بر اینکه باور و توانمندی جوانان ستودنی است گفت: برگزاری چنین رویدادهایی در راستای خلق ایده و پرورش آنها بسیار مفید و مهم است.

ضرابی با بیان اینکه استارتاپ بزرگترین ظرفیت برای ایجاد اشتغال و ورود به بازار کار محسوب می‌شود، افزود: استان زنجان نشان داد که در این حوزه می تواند گام موثری را بردارد.

نایب رییس اتاق زنجان، با تاکید بر اینکه رویداد کاراصنعت ۴، حول محور امنیت، جایگاه ویژه استارتاپها در رونق تولید، خلاقیت در صنعت، بسترسازی فضای کسب و کار، پشتیبانی و با برنامه ریزی اتاق بازرگانی زنجان شروع شد، اظهار داشت: امیدواریم مخاطبان این رویداد از جمله استارتاپ ها، کارآفرینان کسب و کارهای اینترنتی، شرکت‌های سرمایه گذاری بزرگ کشور، کسب و کارهای خانگی، فعالان حوزه دیجیتال و تکنولوژی، افراد علاقه‌مند به کارآفرینی و تکنولوژی های روز و دانشجویان با مشارکت حضوری یا مجازی، نهایت بهره برداری را از این رویداد داشته باشند.

وی تصریح کرد: اتاق بازرگانی زنجان، در راستای انجام رسالت و ماموریت خود ضمن تولید ایده و پژوهش در حوزه های مختلف و تامین نیازهای علمی کشور، برای برگزاری چنین رویدادهایی در سطح ملی و بین‌المللی آمادگی دارد.

در این جلسه محسن عباسی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان با بیان اینکه در دنیای امروز فناوری و تکنولوژی، همواره بازوی اصلی توسعه صنعتی کشورها محسوب می شود، افزود: کشورهایی که در این زمینه سرمایه‌گذاری می‌کنند به مرور زمان موجب قطع وابستگی شده و استقلال و خودکفایی را برای خود به ارمغان می‌آورند.

وی با اشاره به اینکه همواره آنچه که موجب یک فناوری می شود، از یک نیاز شکل می‌گیرد، اظهار داشت: نیاز منجر به خلق ایده و پرورش ایده نیز منجر به فن آوری می‌شود.

رویداد کارا صنعت ۴ با حضور تیم هایی از سراسر کشور، به مدت سه روز در اتاق بازرگانی زنجان برگزار شد که در پایان تعدادی از تیم ها با ارائه طرح های خود آن را در معرض قضاوت داوران قرار دادند و در پایان از تیم های “متالند” به عنوان تیم اول، تیم “همو استاپ” به عنوان تیم دوم و از تیم ” we arfe آفیس” به عنوان تیم سوم تقدیر و جوایز و حمایت هایی کسب کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟