دسته‌بندی نشده

برگزاری نخستین ملاقات مردمی استاندار زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،در نخستین برنامه ملاقات مردمی محسن افشارچی از زمان انتصاب بعنوان استاندار زنجان، 13 نفر از مردم به بیان مسائل خود پرداختند و استاندار زنجان دستورات و ارجاعات لازم را صادر نمود.

استاندار زنجان که پیش از این نیز بصورت موردی، با تلفن یا حضوری با بسیاری از مردم از نزدیک دیدار و گفتگو داشته، طی برنامه ای دو ساعته، به بررسی مسائل مراجعه کنندگان پرداخت.

در این دیدار عمومی که سه معاون استاندار و بیش از 6 مدیرکل استانی استاندار زنجان را همراهی می کردند، مسائل مختلفی از قبیل؛ درخواست مجوز برای راه اندازی یا تغییر محل برخی صنوف، تخصیص آّب، راه اندازی و رفع مشکلات شرکتهای دانش بنیان و نرم افزاری، درخواست ایجاد شهرک صنعتی صنایع چوبی در استان، اخذ مجوز زیست محیطی، درخواست بررسی ارتقاء شغلی معلمان و … مطرح و با حضور مقام عالی استان تصمیمات لازم اخذ و ارجاعات و راهنمایی های مورد نیاز به متقاضیان ارائه شد.

استاندار زنجان در خلال دیدار با برخی مراجعه کنندگان، ضمن تاکید به مدیران جهت رسیدگی لازم به درخواست ها و مراجعات مردمی، تصریح داشت: بر اساس قانون باید راهی جهت انتفاع عموم مردم و برقراری عدالت در برخورداری آنان از خدمات ارائه شود و چنانچه پیش از این برای عده ای از مردم امکانی فراهم شده، باید سایر متقاضیان نیز بتوانند از آن امکانات و تصمیمات برخوردار شوند.

وی همچنین هماهنگی بین دستگاهها برای پرهیز از موازی کاری و تداخل در ارائه خدمات به مردم را خواستار شد و دستور رسیدگی لازم را صادر نمود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟